Fotowoltaika

charakterna
Posty: 44
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:36 pm
Re: Fotowoltaika

Post autor: charakterna »

Doskonale, że myślicie nad takim rozwiązaniem. Może jednak oferta firmy respect energy będzie korzystniejsza. Oni oferują prąd, który pochodzi całkowicie z odnawialnych źródeł. Taki, który jest tani i przede wszystkim bezpieczny dla naszego środowiska. Nawet takie obiekty, jak: BNP Paribas, Stadion Wrocław, czy Miasto Rzeszów nawiązały z nimi współpracę.

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Fotowoltaika

Post autor: lunka »

Pewnie że instalacja fotowoltaiczna się opłaca. Prąd przecież cały czas drożeje i nie ma nadziej, że to się zmieni. Taka instalacja to duża oszczędność i dla portfela i dla środowiska. Jeśli chodzi o konkretną firmę, która kompleksowo zajmuje sie montażem takich instalacji to polecam fotowoltaika toruń - sama korzystałam z ich usług.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Re: Fotowoltaika

Post autor: Iskra »

No fotowoltaika to jak najbardziej technologia przyszłości. Moim zdaniem każdy dom jednorodzinny powinien być w coś takiego wyposażony. Ja osobiście korzystałem z usług https://wasta.com.pl/ i bardzo sobie chwalę. Działają jak należy i widać, że to grono specjalistów w tym temacie. Podejmują się każdego zlecenie i wykonują je sprawnie. Polecam gorąco.

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Fotowoltaika

Post autor: pariss »

Zdecydowanie jestem za fotowaltaika. Może to nieco droższe rozwiązanie niż popularne kiedyś solary ale i tak uważam, że warto. Ja jakiś roku temu kupiłam cała instalację w firmie Hymon :) Pamiętajcie, ze istnieje jeszcze program mój prąd, warto skorzystać z tej dotacji hymon/pl/zasady-programu-moj-prad/. Uważam, ze im szybciej zdecydujecie się na takie rozwiazanie tym lepiej :)

Niko_dem
Posty: 74
Rejestracja: śr lis 25, 2020 1:53 pm
Re: Fotowoltaika

Post autor: Niko_dem »

Sam od dłuższego czasu zastanawiam się nad montażem paneli fotowoltaicznych na dachu swojego domu. Przeszukując internet, trafiłem na ofertę fotowoltaika Lublin sm-project/pl/fotowoltaika-lubelskie/ gdzie w prosty i wygodny sposób mogłem sprawdzić jakiej mocy instalacje będę potrzebował. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że o mocy instalacji nie decydują wyłącznie roczne zużycie prądu, ale również warunków nasłonecznienia w danym rejonie, kąta nachylenia dachu czy mocy inwertera, ale dobrze jest znać chociaż orientacyjną moc instalacji fotowoltaicznej.

luiza34
Posty: 31
Rejestracja: czw mar 04, 2021 6:26 pm
Re: Fotowoltaika

Post autor: luiza34 »

Ostatnio sporo mówi się o fotowoltaice. Widziałam, że liderem w tej branży jest firma z Warszawy ABC SUN ENERGY. Działają też w okolicach stolicy. Mają całkiem przystępne ceny, a w ofercie są panele nawet o bardzo dużej mocy, które nadają się dla firm, a te o mniejszej mocy dla domów. Namiary na firmę znajdziecie tutaj g.page/ABC-Sun-Energy-Fotowoltaika-W-wa?share .

skubinka
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm
Re: Fotowoltaika

Post autor: skubinka »

Szybko i sprawnie przez temat przejdziemy z firmą sazet/com/pl/fotowoltaika-poznan/ , zrobią nam pełną kalkulację na początek i dobiorą wszystkie elementy instalacji. Nie jest też problemem brak gotówki, firma znajdzie dla nas odpowiednie finansowanie a za samą instalację zapłacimy tyle ile wynosił nasz ostatni rachunek za prąd. Instalacja będzie zbudowana tylko ze sprawdzonych elementów, producenci udzielają na nie gwarancji

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Fotowoltaika

Post autor: paulajacka12 »

Kto z nas nie chciałby zaoszczędzić i obniżyć rachunków. Na pewno świetnym rozwiązaniem jest ulga termomodernizacyjna. Fotowoltaika i pompy ciepła to działy, które bardzo szybko się rozwijają. Dzięki uldze można odliczyć od podstawy podatku wydatki poniesione na realizację działań o charakterze termomodernizacyjnych w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych. Warto pamiętać, że trzeba być właścicielem bądź współwłaścicielem mieszkania.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Re: Fotowoltaika

Post autor: Iskra »

A może zamiast tego jakiś piecyk z dobrym i sprawdzonym wkładem będzie lepszy? Na przykład coś z tego zakresu https://kominki-sklep24.pl/pl/c/wklady-stalowe/45 . Jeżeli chodzi o samą firmę to jest ona jak najbardziej zaufana. Sam tam kupuję już od wielu lat i jeszcze nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów. Polecam bez dwóch zdań.

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Fotowoltaika

Post autor: lunka »

Mam od prawie dwóch lat heliusenergia/pl/ w między czasie zaliczając kilka podwyżek prądu. Czy się opłaca? W moim przypadku z pewnością tak.


ODPOWIEDZ