Architekt

deborah
Posty: 594
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
Architekt

Post autor: deborah »

Architekt Kraków - jakiego polecacie? Chciałabym nawiązać współpracę z biurem, które wykona funkcjonalny projekt.

kasiunia
Posty: 458
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Architekt

Post autor: kasiunia »

W dobie internetu poszukiwanie dobrego architekta za rogiem - to nieporozumienie. Nie zawężajmy swoich możliwości, szukajmy w całym necie. Dobrych gotowych projektów jest całe mnóstwo - trzeba go tylko znaleźć. Nie rezygnujcie przy tym z waszych oczekiwań dotyczących wyglądu - bo właśnie marzenia trzeba realizować. Dotarliśmy do pracowni Mg Projekt - mgprojekt/com/pl/ , gdzie spotkała nas miła niespodzianka w postaci promocji walentynkowej - to 20% upust na zakupiony projekt - promocja trwa do 15 lutego br.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Architekt

Post autor: violet »

Zdecydowanie nie postawiłabym na architekta. Przy tej inflacji ceny są kosmiczne. Ja znalazłam gotowy projekt z internetu i jestem bardzo zadowolona. Dokładniej mówiąc wybrałam ten mgprojekt/com/pl/wymarzony-10. Widziałam, że wyżej ktoś już pisał o tej firmie. Ja również szczerze polecam. A wy? Mieliście już z nimi do czynienia?

gosiek
Posty: 129
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: Architekt

Post autor: gosiek »

Powiem tak - indywidualne projekty są znacznie droższe od gotowych a często okazuje się, że prawie taki sam można znaleźć w sieci. Warto poszukać, te gotowe projekty domów szczególnie polecam. Na ten stronie znajdziecie ponad 2200 projektów domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, małych i dużych willi. Oferta dla każdego jednym słowem, każdy klient może liczyć na profesjonalną obsługę i bezpłatne doradztwo. Tak by wybrany projekt spełniał wszystkie wymagania.

zuzia852
Posty: 708
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Architekt

Post autor: zuzia852 »

Architekci korzystają z programów graficznych które ułatwiają im znacznie prace, tutaj cgwisdom/pl/blog/inventor-jak-zmienic-jezyk-poradnik-tutorial.html macie kursy na takie programy jeśli ktoś z was planuje w przyszłości zajmować się grafiką czy właśnie projektowaniem.

kasiunia
Posty: 458
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Architekt

Post autor: kasiunia »

Najpierw architekt wykonuje swoją robotę. czyli sporządza projekt budowlany a później na jego podstawie przygotowywany jest kosztorys budowlany. Czy wiecie może jak się robi kosztorys budowlany ? Tego w zasadzie wiedzieć nie musicie, bo sporządza je firma budowlana, i dzięki specjalnemu programowi o nazwie Rodos, wykonuje taki kosztorys dość szybko i sprawnie.

kygo
Posty: 123
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: Architekt

Post autor: kygo »

W wielu kwestiach technicznych z pewnością pomoże Tobie rzeczoznawca budowlany Poznań . Fachowiec ten jest osobą z ogromnym, wieloletnim doświadczeniem. Co ważne, jest on także biegłym sądowym i może wystawiać opinie sądowe dotyczące nieprawidłowości.


ODPOWIEDZ