Dekoracje do domu

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 415
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Dekoracje do domu

Post autor: Magiee54 »

Jeżeli macie w planach zamówienie nowych dekoracji do domu, to szczerze mogę wam polecić tą stronę https://www.indelo.pl/ . Posiadają oni ogromny wybór dodatków, które są w przyzwoitych cenach. Z pewnością znajdziecie tam coś do swojego domu. Aktualnie ciężko znaleźć lepszą okazję w internecie, serdecznie polecam każdemu zainteresowanemu!

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Dekoracje do domu

Post autor: Danuta »

Dekoracją domu, mieszkania będa zasłony. Ja trafiłam na taka ofertę tu nietylkofiranki/pl/317-zaslony-granatowe Zaslony w kolorze granatowym, gładkie lub z wzorem. Moim zdaniem najlepiej sprawdzą się w sypilni. Warto zobaczyć bo są propozycje w cenach promocyjnych.

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Dekoracje do domu

Post autor: Kswerk »

Jak lubicie dekoracje to na pewno na sklepdaglezja/pl/blog/modne-wielkanocne-dekoracje znajdziecie świetne dekoracje wielkanocne! :) na pewno się wam przydadzą!

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Dekoracje do domu

Post autor: Android »

Jeśli chodzi o dekoracje do domu to myślę że przyda się oferta producenta sztukaterii styropianowej atenadeko/pl/ Mi bardzo przypadła do gustu ich sztukateria elewacyjna bo lubię takie dodatki i zamierzam wykonać takie u siebie. Wydaje mi się ze takie szczególiki nadają budynkom stylu.

luiza34
Posty: 31
Rejestracja: czw mar 04, 2021 6:26 pm
Re: Dekoracje do domu

Post autor: luiza34 »

Chyba większą przyjemność sprawią własnoręcznie wykonane dekoracje. Teraz DIY jest bardzo modne, bo i materiały są szeroko dostępne. Jeśli chcecie zrobić większe zakupy, to zerknijcie na ich ofertę czakos/pl/ . Mają brokaty, wstążki, kolorowe nitki, a nawet gotowe już dekoracje świąteczne. Minimalna wartość zamówienia wynosi 400 zł, więc materiały wystarczą na dłużej.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Dekoracje do domu

Post autor: zuzia852 »

Dekoracje i dodatki do mojego domu zamawiałam online bo tam największy wybór znalazłam. Tutaj notodo/pl/doniczka-czarna-loft wam polecam zobaczyć jakie mają loftowe donice czarne, piękne są, ja musiałam je mieć u siebie w salonie.

leia72
Posty: 73
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:03 pm
Re: Dekoracje do domu

Post autor: leia72 »

Jest teraz sporo sklepów z takimi dekoracjami. Warto porównać oferty i szukać tych rozwiązań, które będą pasowały do charakteru naszej aranżacji. Popularną dekoracją są na przykład wazony. Modele jak ten dutchhouse/pl/akcesoria/wazony/ceramic-shell-vase-brown-m będą nie tylko estetycznym, ale i funkcjonalnym dodatkiem.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Dekoracje do domu

Post autor: menni »

A może zainteresuje was oferta obrazów akrylowych , ponieważ będą one naprawdę piękną dekoracją domu. Można nawet stworzyć taką galerię sztuki bo czemu nie?


ODPOWIEDZ