Nowe meble

gitarka
Posty: 179
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Nowe meble

Post autor: gitarka »

Może meble na zamówienie? Wydaje mi się, że to najlepsza możliwa opcja. Rzuć okiem na to, co do zaoferowania ma stolarz Andrzej Kacprzak Warszawa: kacprzak-stolarz/pl/ . To świetny fachowiec, na pewno Ci pomoże.

chorobo
Posty: 689
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Nowe meble

Post autor: chorobo »

Jeżeli ktoś z wasz poszukiwałby jakościowych mebli, to koniecznie zajrzyjcie pod ten adres: : amdk/pl/lozka-do-sypialni Znajdziecie tam meble, które są zupełnie inne od tych z "masowych" produkcji. Poza tym dla mnie duże znaczenie ma również jakość, która jest na bardzo wysokim poziomie. Moim zdaniem warto tam zajrzeć.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Nowe meble

Post autor: zdrowaja »

Hmm, tak sobie myślę, że meble do sypialni będą dla Was naprawdę dobrym pomysłem i dlatego możecie sprawdzić sklep Hilding hilding/pl/ . Tu znajdziecie przede wszystkim sporo informacji na temat tego, jaki materac kupić, ale i łóżka, poduszki czy nawet kołdrę znajdziecie. I wszystko w dobrej cenie, a do tego spoko jakości.

zuzia852
Posty: 708
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Nowe meble

Post autor: zuzia852 »

Ja to nowe meble muszę mieć do mnie do kuchni teraz. Znajoma podesłała tą gama-sklep/com/pl/a/484-modne-meble-kuchenne-2022 stronę z modnymi meblami w tym sezonie ale nie wiem które mam wybrać. Jakie wy byscice mi polecali? Nie chcę dużo za nie zapłacić.

patrycja7
Posty: 166
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Nowe meble

Post autor: patrycja7 »

A jeśli chodzi o sprzęty do domu to warto też rzucić okiem na ofertę firmy Manta: emanta/pl/telewizory-50-cali . Jest to polska firma, która w ofercie ma między innymi najróżniejsze telewizory. Znajdziecie tam też wiele inspiracji prezentowych.

Pigwa
Posty: 232
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Nowe meble

Post autor: Pigwa »

Ja jestem właśnie w trakcie urządzania pokoju córki. Powiem wam, ze to nie łatwe zadanie, bowiem nastolatki mają swoje wymagania i wizję. Szukamy aktualnie wyposażenia i przyznam, że trudno zdecydować się na konkretne meble młodzieżowe do spania. Zastanawiam się nad narożnikiem do spania, ale jeszcze córka nie podjęła decyzji, czy to będzie jej wymarzone łózko. A wasze nastoletnie pociechy jak mają urządzone swoje pokoje?


ODPOWIEDZ