Nowe meble

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 415
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Nowe meble

Post autor: Magiee54 »

Czy ktoś z was ma w planach zamówienie nowych mebli? Nie wiecie na jakie warto aktualnie się zdecydować? Moim zdaniem świetnym wyborem będą meble Akord . Posiadają oni ogromny wybór mebli, które są dodatkowo w przystępnej cenie. Prezentują się one naprawdę nieźle! Nie zawiedziecie się na zakupach u nich, gorąco polecam!

knot
Posty: 189
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: Nowe meble

Post autor: knot »

Ciekawa propozycja, ja niedawno kupilam komplet mebli online na stronie ikei. Zamowilam ich tyle, ze jak paczki przyszly to maz zrobil bunt i powiedzial ze on sie za montaz nie zabiera :D dobrze ze firma montiermebli/pl/montaz-mebli-ikea/ miala wolny termin i eksperci poskladali mi ekspresowo mebelki w calosc

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Nowe meble

Post autor: lunka »

Nie tak dawno też kupowałam nowe meble do swojego mieszkania, głównie do salonu. Moim marzeniem był ładny, duży i wygodny fotel. Udało mi się taki znaleźć w ofercie sklepu ornali/com/pl/c/Fotele/29 Koniecznie sprawdźcie co mają do zaoferowania, bo być może i wam do gustu przypadnie ich oferta.

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Nowe meble

Post autor: paulajacka12 »

Jeśli urządzacie mieszkanie i jesteście na etapie poszukiwania mebli do różnych pomieszczeń to koniecznie zajrzyjcie na stronę msc-meble/com/pl/ gdzie możecie uzyskać mnóstwo kategorii, podzielonych na konkretne produkty. Dzięki temu dużemu wyborowi asortymentu w jednym miejscu możecie znaleźć wszystko i zaoszczędzić czas na stanie w kolejkach i wyjazdy do sklepów. Wysyłka odbywa się bardzo szybko i jest odpowiednio zabezpieczona przed uszkodzeniami w transporcie.

kygo
Posty: 122
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: Nowe meble

Post autor: kygo »

A co z meblami do mieszkania? Macie już jakieś wybrane? Mi bardzo spodobały się meble z tego sklepu internetowego: gornapolka/com/p/komoda-szafka-rtv-sigi-kstv1s/ . Uważam, że jest to bardzo praktyczne rozwiązanie do salonu i planuję taki zakup.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Nowe meble

Post autor: zuzia852 »

No ja na początku myślałam, że będę zamawiała szafę w zabudowie do przedpokoju. Później jednak stwierdziłam, że zajmie ona zbyt wiele miejsca, a aż tak dużego przechowywania nie potrzebuję. Finalnie stwierdziłam, że wystarczy szafka na buty i właśnie szukam najbardziej odpowiedniej. Myślę, że skuszę się na propozycję ze strony sfmeble/pl/c/szafki-na-buty .

lewandowska
Posty: 183
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Nowe meble

Post autor: lewandowska »

Ja z kolei polecam wyposażenie od Wajnert Meble. Mają bardzo rozbudowaną ofertę jeśli chodzi o różnorodne meble do domu, czy mieszkania. Asortyment obejmuje m.in. narożniki lewe - wajnert/pl/meble/narozniki/narozniki-lewe/, jak również prawe oraz wiele innych mebli,dzięki którym możemy urządzić mieszkanie. Jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany takim wyposażeniem, na pewno warto sprawdzić ofertę

Niko_dem
Posty: 74
Rejestracja: śr lis 25, 2020 1:53 pm
Re: Nowe meble

Post autor: Niko_dem »

Też niedawno wraz z żoną szukałem nowych mebli. Trafiliśmy na ofertę Meble Wójcik w sklepie stacjonarnym znaleźliśmy to wyposażenie. Podjechaliśmy do salonu meble poznań - meblewojcik/com/pl/siec-sprzedazy/poznan.html i tam były dostępne. Mają wiele ciekawych kolekcji oraz mebli do różnych pomieszczeń, więc warto zajrzeć do salonu i przeglądnąć ofertę

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Re: Nowe meble

Post autor: Amy9602 »

Ja ostatnio poszukując mebli do kuchni trafiłam na stronę smolis-meble/pl/meble-kuchenne/. Uważam, że mają bardzo dobrą ofertę i konkurencyjne ceny :)

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Nowe meble

Post autor: kasiunia »

Nie kupujemy zbyt często nowych mebli ale przychodzi jednak czas ,że trzeba to po prostu zrobić i tyle. Szukaliśmy w ostatnim czasie komody do naszego salonu i okazało się ,że dość spory wybór jest w sklepie Witek/pl. Nasza komoda - witek.pl/komody-i-kredensy/komoda-271886.html , była bardzo dobrze zapakowana i zabezpieczona i po kilku dniach przyszła do naszego domu.


ODPOWIEDZ