Nowoczesne domy z drewna

deborah
Posty: 586
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
Nowoczesne domy z drewna

Post autor: deborah »

Chciałabym nawiązać współpracę z biurem architektonicznym, które tworzy oryginalne i nowowczesne domy z drewna. Jakie możecie mi polecić?

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Nowoczesne domy z drewna

Post autor: kasiunia »

Każdy dom potrzebuje dobrego projektu budowlanego.Od jego wyboru w zasadzie zaczynamy cały proces budowy domu. Postarajmy się podczas poszukiwań projektu bo to bardzo ważny moment, poszukiwania czasami mogą potrwać nawet kilka miesięcy. Poszukiwania naszego projektu trwały aż 3 miesiące ale znaleźliśmy swój projekt w pracowni Mg Projekt - mgprojekt/com/pl/dom-na-przytulnej-2 , projekt o nazwie na przytulnej ze świetnym układem pomieszczeń i niewielkim metrażem. Tego własnie szukaliśmy 3 miesiące.

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Nowoczesne domy z drewna

Post autor: miksturka »

O matko , mnie to się podoba serio wszystko to co z drewna,niestety domu nie mam, ale kupiliśmy mieszkanie i się urządzamy :) Zdecydowaliśmy się na piekny drewniany parkiet w salonie :) Mężą nie musiałam wcale długo przekonywać. parkietypetlak/pl/ zobaczcie, jaką mają ciekawą ofertę. Firma generalnie cieszy się bardzo dobrymi opiniami, słyną przede wszystkim z wysokiej jakości produktów i baaardzo kompetentnej obsługi.

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Nowoczesne domy z drewna

Post autor: paulajacka12 »

Jeśli interesuje was temat nowoczesnych i energooszczędnych domów z drewna to warto poznać firmę Skand House, która w tej branży się specjalizuje. Na stronie skandhouse/pl/ możecie dowiedzieć się więcej na ich temat. Kompleksowo zajmują się realizacją powierzonych projektów, podczas budowy stosujemy najlepsze materiały dbając przy tym o odpowiedni poziom wykonywanych prac, więc możecie być spokojni o swój dom.

Niko_dem
Posty: 74
Rejestracja: śr lis 25, 2020 1:53 pm
Re: Nowoczesne domy z drewna

Post autor: Niko_dem »

Takie domy mają w sobie to coś. Zastanawiam się jedynie czy rzeczywiście są na tyle funkcjonalne jak klasycznie murowane, jak z utrzymaniem w nich temperatury, ich trwałością przez 10tki lat... Przyznam, że sam mam takie marzenie, ale chyba bardziej będę skłaniać się ku temu, by postawić na drewnopochodne elementy wykończenia. Na przykład taką deskę elewacyjną kronosfera/pl/p/dla-budownictwa-deska-elewacyjna,225 deski tarasowe, drewnopochodne panele podłogowe. Dzięki temu można stworzyć rewelacyjne aranżacje, nie martwiąc się o trwałość i funkcjonalność, i też o koszta.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Nowoczesne domy z drewna

Post autor: gitarka »

Myślę, że w tej sytuacji może Was zainteresować także skład drewna - hurt i detal - Żórawina, Wrocław - Drewnohurt: https://drewnohurt.com/ . W ofercie tej firmy znajdziesz najróżniejsze deski, więźby sklejki czy tarcicę. Z pewnością wybierzesz dla siebie to, czego potrzebujesz.

Bonia
Posty: 594
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Re: Nowoczesne domy z drewna

Post autor: Bonia »

Malarstwo gotyk https://pikoteka.com/pl/kierunek-w-sztuce/gotyk/1002 doskonałej jakości reprodukcje. Pikoteka ma wspaniały wybór obrazów i to samaych klasyków.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Nowoczesne domy z drewna

Post autor: zuzia852 »

Bardzo ważne jest to, aby wnętrze takiego domu dobrze zaaranżować. Jeśli nie masz o tym żadnego pojęcia, lepiej zdecydować się na usługi firmy zajmującej się projektami. Na stronie: intellio.pl właśnie taka się oferuje. Na tej stronie można też znaleźć zdjęcia ic zrealizowanych projektów.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Nowoczesne domy z drewna

Post autor: kasiunia »

Wszelkie prace remontowe czy budowlane poprzedzone są wykonaniem kosztorysu przedwykonawczego. To bardzo ważna informacja dla inwestorów, bo mogą sie precyzyjniej przygotować do budowy. Specjalny program do kosztorysu o nazwie Rodos pozwala na dowolne kształtowanie zawartości tworzonych dokumentów, gdzie użytkownik sam decyduje jakie dane mają się znaleźć w przedmiarze czy kosztorysie .To ważne.


ODPOWIEDZ