podłogi drewniane

miksturka
Posty: 183
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
podłogi drewniane

Post autor: miksturka »

Podobają wam sie podłogi drewniane i planujecie coś takiego zrobić w swoim domu?? W takim razie na pewno zaintersuje was oferta tego sklepu parkietypetlak/pl/category/deski :) Posiadają naprawde świetne jakościwo deski dębowe, różne wymiary, różne klasy. Obsługa bardzo chętnie służy pomocą w doborze odpowiednich rozwiązań tak, aby spełniły wszystkie oczekiwania klientów.

lewandowska
Posty: 187
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: podłogi drewniane

Post autor: lewandowska »

Osobiście nie stawiałabym na drewno, szczególnie w kuchni czy łazience. Wygląda to fajnie, ale użytkowo kompletnie się nie sprawdza. Lepiej już zamówić dobrej jakości panele laminowane np. Vintage kronosfera/pl/p/wykonczenie-wnetrz-panele-podlogowe-laminowane-krono-original-vintage-,124 od Kronospanu. Strukturą przypominają naturalne drewno, mamy je w salonie i jestem bardzo zadowolona. Estetycznie to wygląda, a i z czyszczeniem nie ma problemu.

kasiunia
Posty: 455
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: podłogi drewniane

Post autor: kasiunia »

Jestem zdania ,że to właśnie podłogi wykonane z drewna są najładniejsze i najtrwalsze. Pamiętać jednak trzeba ,że tylko regularne malowanie drewnianej podłogi zapewni nam jej długie użytkowanie. Dzięki tym zabiegom będziemy też cieszyć się z jej wyjątkowego wyglądu. Warto też stosować do takich prac znane i sprawdzone preparaty i farby - mąż stosuje już od lat farby dulux.

Danuta
Posty: 164
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: podłogi drewniane

Post autor: Danuta »

Moj mąż chce w naszym domu położyć podłogi drewniane z ogrzewaniem podłogowym. Ponieważ nie bardzo byłam do tego pomyslu przekonana to zaczełam szukac informacji w ineternecie. Trafiłam na taki artykuł tu https://netpas.com.pl/podloga-drewniana ... iwa-opcje/ Przedstawiono w nim min wady i zalety takiego rozwiązania. Ja zostawiam decyzję mężowi, ale dalej nie jestem przekonana. Ciekawe jakie wy macie zdanie na ten temat.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: podłogi drewniane

Post autor: violet »

Ja to sobie czasem sprawdzam niektóre opcje i dla mnie nie ma jednego sposobu na to, by w domu było coraz lepiej. Na przykład, jeśli chodzi o garaż i zakład mechaniczny męża, to tutaj https://recynk.pl/ sprawdzam sobie sposoby na odpowiednią podłogę. Mam nadzieję, że to dobry plan. Ciekawa jestem opinii.

chorobo
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: podłogi drewniane

Post autor: chorobo »

Moim zdaniem, jeżeli wahasz się na jakie podłogi najlepiej będzie postawić w swoim domu, to myślę, że drewno zawsze jest idealnym wyborem. Nie dość że to ponadczasowy klasyk, to również jest bardzo wytrzymałe i na pewno przez wiele lat będzie wyglądało naprawdę dobrze. Na stronie tego portalu https://www.e-aikido.pl/nowoczesne-drew ... jego-domu/ widziałam całkiem ciekawy wpis związany z tą tematyką, więc myślę że warto byłoby się z nim zapoznać


ODPOWIEDZ