Nowa kuchnia

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Nowa kuchnia

Post autor: zdrowaja »

Jeżeli staracie się zaprojektować nową kuchnie samemu polecam chociaż zaczerpnąć trochę informacji z internetu. Teb blog mgprojekt/com/pl/blog/okap-kuchenny/, powinien wam pomóc. Mają również inne, pomocne artykułu przy remoncie, bądź budowie kuchni. U mnie się sprawdził.

zuzia852
Posty: 708
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Nowa kuchnia

Post autor: zuzia852 »

Ja moją nową kuchnię własnie dopiero aranżuję, tutaj gama-sklep/com/pl/a/547-szara-kuchnia-czarny-blat znalazłam fajną inspirację na szare kolory z czarnymi blatami. Podoba wam się coś takiego? Bo mi bardzo i moja rodzina też jest za tym pomysłem.

kygo
Posty: 123
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: Nowa kuchnia

Post autor: kygo »

Czy macie też swoich sprawdzonych serwisantów do kuchni? Wiecie, co robić, kiedy zepsuje się sprzęt AGD? Polecam w takiej sytuacji rzucić okiem na Serwis AGD Wrocław - naprawa sprzętu AGD - TECHNIK: https://serwisagd-technik.pl/ . Myślę, że będziecie zadowoleni.

kasiunia
Posty: 458
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Nowa kuchnia

Post autor: kasiunia »

Jeśli cieszycie się nową kuchnią w swoim domku jednorodzinnym, pomyślcie o rozwiązaniu dzięki któremu możecie w waszej kuchni cieszyć się smacznymi i świeżymi wyrobami wędliniarskimi. Właśnie wędzarnia do mięsa jest urządzeniem, które zawsze chciał mieć mój mąż, dopiero jak je kupiliśmy okazało się ,że to bardzo przydatne urządzenie. Wyroby wędliniarskie własnej roboty to na prawdę olbrzymia satysfakcja ale i niepowtarzalne doznania kulinarne.

lewandowska
Posty: 189
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Nowa kuchnia

Post autor: lewandowska »

Jak nowa kuchnia, to tylko z wyjątkowymi blatami kuchennymi. Jeśli chodzi o ich wybór, to warto przeczytać sobie na ten temat artykuł: https://wnetrzadlaciebie.com/blaty-kuch ... -czystosci , który porusza najistotniejsze kwestie odnośnie blatów kuchennych i przedstawie ich rodzaje. Dostarcza wartościowych informacji na temat różnych typów blatu kuchennego, a przede wszystkim pod kątem utrzymania higieny oraz łatwości czyszczenia.

Bonia
Posty: 605
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Re: Nowa kuchnia

Post autor: Bonia »

Co Waszym zdaniem bardziej nadaje się do kuchni użytkowej farby lateksowe do ścian czy farby akrylowe Dulux

kasiunia
Posty: 458
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Nowa kuchnia

Post autor: kasiunia »

Jeśli chodzi o malowanie ścian w kuchni warto ten temat ogarnąć we własnym zakresie, w końcu cena za malowanie ścian to całkiem spore kowty. Jeśli więc zdecydujecie się na prawce samodzielne, poszukajcie dobrych poradników o tej tematyce, możecie znaleźć nawet filmy, które wszystko wam wyjaśnią.


ODPOWIEDZ