Remont pokoju dziecka

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Remont pokoju dziecka

Post autor: Samanta »

Jeżeli szykujecie się do remontu mieszkania i szukacie jakiejś fajnej tapety dla dzieci to zerknijcie na stronkę dobretapety/pl/tapety-mlodziezowe , mają szeroki wachlarz wzorów idealnych dla młodszych jak i starszych dzieci. Jak wiadomo ich pokój jest ich twierdzą i muszą czuć się w nim bezpiecznie i wyjątkowo dlatego uważam, że odpowiedni wybór tapet może zagwarantować im komfort i zadowolenie

Maja44
Posty: 9
Rejestracja: wt lip 07, 2020 4:36 pm
Re: Remont pokoju dziecka

Post autor: Maja44 »

Jeśli intryguje Ciebie ten wątek to jak najszybciej przejrzyj ten materiał. Mam nadzieję, iż przeczytasz tu wszystkie najważniejsze zagwozdki. Gorąco polecam - multi-impregnaty/pl .

AsiaS
Posty: 104
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:44 am
Re: Remont pokoju dziecka

Post autor: AsiaS »

Ja całkiem niedawno odświeżałam pokój dziecka, zdecydowałam się na zmianę koloru ścian, zrobiłam niewielkie przemeblowanie i nawet kupiłam tablice-magnetyczne/com/tablice-kredowe.html :) Stwierdziłam, że to może być super opcja do pokoju dziecka, może na niej pisać, rysować :)

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Remont pokoju dziecka

Post autor: irenka »

Na szczęście remont pokoju dziecięcego mam już za sobą, ale wybór mebli nie był prosty. Największy problem sprawiło nam łóżko, bo chłopcy mają wspólny pokój, który nie jest strasznie wielki. Dlatego zdecydowaliśmy się na łóżko piętrowe, co ucieszyło moje dzieci. Kupiliśmy je na martimeble/pl/16-lozka-pietrowe-dla-dzieci . Zajrzycie tam, bo mają fajne łóżka.

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Remont pokoju dziecka

Post autor: malinka »

Ja natomiast już kończę remontować pokój mojego dziecka. Teraz będę kupować do jego pokoju wyposażenie i tak zastanawiam się nad łóżkiem, które tutaj pinio/com/pl/meble/lozko-domek-160x70/ znalazłam. Bardzo spodobał mi się to łóżko ala domek. Teraz są one w modzie.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Remont pokoju dziecka

Post autor: Franczeska »

Jeśli planujecie właśnie zrobić remont w pokoju Waszego malucha, to polecam zajrzeć na bloga budowlanego mgprojekt/com/pl/blog/. Jak widać jest tam mnóstwo artykułów, które mogą Was nie tylko zainspirować, ale również podpowiedzieć co nieco ;) Sądzę, że warto się tam rozejrzeć :)

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Re: Remont pokoju dziecka

Post autor: Amy9602 »

A przy remoncie pokoju dziecka wymieniacie meble też czy nie? :) Bo ja mogę polecić bardzo fajne meblościanki z biurkiem, sprawdzą się i w pokoju dziecka, ale też w domowym gabinecie :) Kupiłam niedawno właśnie taki zestaw na sklepabcmeble/pl/543-mebloscianki-z-biurkiem i bardzo polecam, jakość mebli super, do tego w sklepie jest duży wybór mebli do każdego pomieszczenia.

leia72
Posty: 73
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:03 pm
Re: Remont pokoju dziecka

Post autor: leia72 »

A korzystaliście kiedyś z baldachimów w pokoju dziecięcym? Mam na myśli coś takiego mrbobas/pl/baldachim-z-girlanda-szary-grey-cozydots . Moim zdaniem świetnie się prezentują. I to zarówno nad łóżeczkiem maleństwa, jak jako namiocik dla dziecka starszego. Myślicie, że warto zainwestować?

charakterna
Posty: 44
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:36 pm
Re: Remont pokoju dziecka

Post autor: charakterna »

Skoro remontujesz pokój swojego dziecka to zapewne będziesz teraz szukać różnych wykończeniowych artykułów. Zatem warto byłoby odwiedzić centrum handlowe warszawa Homepark Janki gdzie możecie kupić wykładziny, podłogi, meble i wszelkie inne elementy.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Remont pokoju dziecka

Post autor: zuzia852 »

Jak już wyremontujecie pokój dziecka to na pewno będzie trzeba zacząć sprzątanie. Tutaj leifheitsklep/pl/pl-pl/myjki-i-sciagaczki/4803 macie ofertę na myjki i ściągaczki do okien które skutecznie wam w tym pomogą. Wybór mają tam duży, są też promocje więc tym bardziej warto zamówić.


ODPOWIEDZ