Minimalistyczne łazienkowe akcesoria z Corianu

Bonia
Posty: 594
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Minimalistyczne łazienkowe akcesoria z Corianu

Post autor: Bonia »

Dodatki do łazienki z tworzywa Corian sprawdzają się wszędzie tam, gdzie dominuje stylowy minimalizm, zwłaszcza neutralna kolorystyka czy marmurowe powierzchnie. Rozwiązania z tej kategorii nie posiadają więc bogatego wzornictwa ani wykończenia w wielu zróżnicowanych barwach. marradesign/pl/aktualnosci/36-minimalistyczne-lazienkowe-akcesoria-z-corianu

luiza34
Posty: 31
Rejestracja: czw mar 04, 2021 6:26 pm
Re: Minimalistyczne łazienkowe akcesoria z Corianu

Post autor: luiza34 »

Skoro stawiasz na minimalizm w łazience, to musisz też zastanowić się, jaką będziesz mieć umywalkę czy wannę. Od tego często zależy wybór armatury. Myślę, że ciekawym rozwiązaniem są baterie umywalkowe podtynkowe. Instaluje się je w ścianie, dzięki czemu na szafce jest więcej miejsca. Widziałam, że ładne baterie są tutaj porcelanico/pl/pol_m_ARMATURA_Baterie-Umywalkowe_Podtynkowe-197.html . Ceny są przystępne, a dostępne są różne modele.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Minimalistyczne łazienkowe akcesoria z Corianu

Post autor: gitarka »

Warto poważnie pomyśleć o zakupie różnych elementów do łazienki. Polecam też wizytę na tym blogu: naturline/com/pl/jaki-przycisk-do-spluczki-wybrac/ . Tam znajdziecie wiele łazienkowych inspiracji.

kygo
Posty: 122
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: Minimalistyczne łazienkowe akcesoria z Corianu

Post autor: kygo »

W organizacji całej łazienki z pewnością pomoże Wam hydraulik Zbigniew Dziomdziora Instalatorstwo Łódź: hydraulik-lodz/pl/ . Polecam bliżej zapoznać się z jego usługami. To naprawdę świetny fachowiec. Miałam okazję korzystać z jego usług przy remoncie i byłam bardzo zadowolona.


ODPOWIEDZ