Łazienka w stylu industrialnym, loftowym

zuzia852
Posty: 693
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Łazienka w stylu industrialnym, loftowym

Post autor: zuzia852 »

Bardzo ważne jest to, aby łazienka Ci się podobała, ale też to aby była praktyczna. Nie łatwo jest zaaranżować taką łazienkę, ale myślę że dzięki artykułowi: dommag/pl/dom/spedzaj-wolny-czas-w-lazience Ci się uda. Koniecznie się z nim zapoznaj.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Łazienka w stylu industrialnym, loftowym

Post autor: chorobo »

Moim zdaniem, warto również zainteresować się w wolnej chwili propozycjami na stronie tego sklepu swiatlazienek/com/pl/ . Można tam znaleźć naprawdę wiele ciekawych dodatków do łazienki bardzo dobrych cenach, więc myślę że nie będziecie rozczarowani.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Łazienka w stylu industrialnym, loftowym

Post autor: gitarka »

Pomysłów na dom i jego wykończenie warto także szukać w internecie. Najlepiej przeglądać blogi wnętrzarskie - takie jak na przykład plytylazienkowe.eu/jak-prawidlowo-dobrac-baterie-umywalkowa/ . Poczytacie sobie tam więcej o modnych aranżacjach łazienek.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Łazienka w stylu industrialnym, loftowym

Post autor: kasiunia »

W zasadzie nie ważne w jakim stylu będziemy mieli wykonaną łazienkę , musi w niej znaleźć się miejsce dla wielu sprzętów i urządzeń codziennego użytku Należy z pewnością do nich wanna lub prysznic, umywalka oraz baterie umywalkowe - porcelanico/pl/pol_m_ARMATURA_Baterie-Umywalkowe-173.html . Oczywiście wyposażenie łazienki zależy od naszych upodobań oraz potrzeb ... i tego się trzymajmy.

kygo
Posty: 122
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: Łazienka w stylu industrialnym, loftowym

Post autor: kygo »

Jeśli nie macie pomysłu na urządzenie łazienki to zajrzyjcie do sieci. Znajdziecie tam artykuły takie jak ekspercilazienek/pl/umywalki-podblatowe . Myślę, że taka umywalka podblatowa może Wam się przydać.

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Łazienka w stylu industrialnym, loftowym

Post autor: malinka »

Skoro jesteśmy przy tym temacie, to i ja muszę się z wami podzielić moim odkryciem. A dokładniej pisząc, to tutaj eelektryka/pl/polskie-kabiny-prysznicowe-90x90/ możecie zapoznać się z artykułem z którego dowiecie się o polskich kabinach prysznicowych. Możecie tam dowiedzieć się jakie modele są dostępne i na co zwrócić uwagę wybierając taki produkt.

minella
Posty: 136
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 10:01 am
Re: Łazienka w stylu industrialnym, loftowym

Post autor: minella »

Nie wiem czy widzieliście ale tu https://www.smyk.com/dom-i-ogrod/lazienka.html też można zamówić bardzo fajne akcesoria łazienkowe, można naprawdę sobie urządzić w domu małe spa, nie wiem jak Wy ale na pewno ja tu sobie kilka rzeczy zamówię :)

zuzia852
Posty: 693
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Łazienka w stylu industrialnym, loftowym

Post autor: zuzia852 »

Jeśli zastanawiacie się, jaką kabinę prysznicową wybrać do łazienki to podrzucam Wam link do tego artykułu - https://oltens.com/pl/blog/szczegoly/ka ... -najlepsza . Jest ciekawie napisany, myślę, że będzie dla Was dużą pomocą przy wyborze konkretnego modelu. Jak dla mnie prysznic w łazience to najwygodniejsza sprawa. Dużo lepsza opcja niż wanna.


ODPOWIEDZ