Łazienka w stylu industrialnym, loftowym

Bonia
Posty: 594
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Łazienka w stylu industrialnym, loftowym

Post autor: Bonia »

Loftowa łazienka opiera się na hybrydzie minimalizmu i prostoty, dlatego zazwyczaj utrzymywana jest w surowym klimacie. Jej podstawowa stylistyka koncentruje się na wyraźnym podkreśleniu tonacji barw, zaliczanych do uniwersalnego trójkąta kolorów (biel - czerń - szarość). Można jednak dopatrzeć się w niej zróżnicowanych elementów wyposażenia, wykonanych zarówno z cegły, jak i drewna, szkła czy metalu. marradesign/pl/aktualnosci/37-lazienka-w-stylu-industrialnym-loftowym

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Re: Łazienka w stylu industrialnym, loftowym

Post autor: Iskra »

W takiej łazience warto też zamontować ogrzewanie podłogowe. Wbrew pozorom montaż takiej instalacji jest bardzo prosty i nieskomplikowany. Jeżeli jednak potrzebujecie do tego ekspertów to ja mogę polecić https://arenalazienek.pl/pl/c/Ogrzewanie-podlogowe/543 . Wykonywali oni u mnie remont łazienki i jestem bardzo zadowolony.

kygo
Posty: 122
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: Łazienka w stylu industrialnym, loftowym

Post autor: kygo »

A czy szukacie inspiracji remontowych w internecie? Moim zdaniem warto to robić. Na blogach takich jak ten: osiek10/com/umywalka-wpuszczana-w-blat-najwazniejsze-zalety/ znajdziecie wiele pomysłów do wykończenia Waszych wnętrz.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Łazienka w stylu industrialnym, loftowym

Post autor: chorobo »

Przede wszystkim, wszelkie akcesoria i wyposażenie należy zamówić ze sprawdzonego i zaufanego źródła. My w końcu postawiliśmy na rozwiązania z oferty tej firmy swiatlazienek/com/pl/ . Wydaje mi się, że znajdziecie u nich fantastycznie skrojoną ofertę w bardzo dobrych cenach.

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Łazienka w stylu industrialnym, loftowym

Post autor: irenka »

W takiej aranżacji must have są deszczownice. Są bardzo stylowym i nowoczesnym elementem wyposażenia. Świetnie się prezentują, a przy okazji są bardzo praktyczne i funkcjonalne. No i łatwe w czyszczeniu. Rzuć okiem na ofertę sklepu Porcelanico w tym temacie porcelanico/pl/pol_m_ARMATURA_Baterie-Prysznicowe_Deszczownice-193.html . jest w czym wybierać. Dobierz coś co kolorystycznie uzupełni całą aranżację.

Bonia
Posty: 594
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Re: Łazienka w stylu industrialnym, loftowym

Post autor: Bonia »

Coraz więcej profesjonalistów decyduje się na malowanie pistoletem natryskowym. Trudno się dziwić! To metoda, która zapewnia dobre efekty w krótkim czasie. Sprawdź, czy wiesz już wszystko o malowaniu agregatem. Poznaj sposoby, dzięki którym udoskonalisz swoją technikę. duluxprofessional/pl/porady/malowanie-scian-natryskowo-dlaczego-warto-malowac-sciany-pistoletem-i-jak-to-robic-prawi

Bonia
Posty: 594
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Re: Łazienka w stylu industrialnym, loftowym

Post autor: Bonia »

Gruntowanie betonu to podstawa wszelkich prac wykończeniowych. Niezależnie od tego, czy planujemy tynkowanie, układanie płytek ceramicznych czy też malowanie musimy odpowiednio przygotować podłoże. Odpowiedni grunt do betonu zapobiega nadmiernej chłonności podłoża, poprawia przyczepność wyrobów nawierzchniowych, np. farb, wzmacnia podłoże poprzez związanie luźnych części podłoża. Co istotne, dzięki wyrównaniu chłonności pozwala jednocześnie na zmniejszenie zużycia nakładanego w następnej kolejności produktu. Innymi słowy grunt do posadzki w dużym stopniu zwiększa jakość przeprowadzanych prac wykończeniowych. nobiles/pl/porady/beton/gruntowanie-posadzki-betonowej-o-czym-nie-mozesz-zapomniec/

Alka
Posty: 68
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:43 pm
Re: Łazienka w stylu industrialnym, loftowym

Post autor: Alka »

W takich łazienkach w stylu loftowym świetnie prezentują się nowoczesne rozwiązania takie jak np. baterie podtynkowe czy ścianki prisznicowe walk in. Praktyczne, funkcjonalne, a do tego mega stylowe. Zresztą popatrz tutaj reahurt/pl/ - takich rozwiązań jest sporo. Akurat na hurtownia ma szeroki asortyment i bez problemu znajdziesz coś w swoim stylu.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Łazienka w stylu industrialnym, loftowym

Post autor: kasiunia »

Jaki styl w łazience wybierzecie, to kwestia gustu i potrzeb. W każdej jednak łazience musi znaleźć się wanna albo prysznic. Czasami możliwe do zamontowania są taki hybrydy, gdzie na wannę nakłada się taką specjalną kabinę - i tal wygląda prysznic. Jeśli jednak macie możliwość zamontowania kabiny prysznicowej - zróbcie to. Prysznic moim zdaniem jest dużo bardziej praktyczny niż wanna. By jednak był komfortowy do zastosowania są specjalne zestawy prysznicowe - porcelanico/pl/pol_m_ARMATURA_Baterie-Prysznicowe_Zestawy-prysznicowe-196.html , gdzie ważną rolę odgrywa deszczownica.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Łazienka w stylu industrialnym, loftowym

Post autor: gitarka »

W organizacji całej łazienki z pewnością pomoże Wam hydraulik Zbigniew Dziomdziora Instalatorstwo Łódź: hydraulik-lodz/pl/ . Polecam bliżej zapoznać się z jego usługami. To naprawdę świetny fachowiec. Miałam okazję korzystać z jego usług przy remoncie i byłam bardzo zadowolona.


ODPOWIEDZ