Wyposażenie kuchni

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Wyposażenie kuchni

Post autor: kasiunia »

Każda kuchnia ma inne wyposażenie, choć są sprzęty, które myślę ,że znajdziemy w każdej kuchni. Mam tutaj na myśli lodówkę, zlewozmywak oraz kuchenkę do przyrządzania potraw na ciepło. Są jednak i elementy wyposażenia indywidualne dla naszych kuchni - to efekt upodobań i indywidualnych potrzeb .U mnie na przykład w kuchni znajdziecie pojemnik do przechowywania limonki - aledobre/pl/19212,Pojemnik_miseczka_do_przechowywania_limonki_MSC_OTSW.html .Według mnie bardzo przydatna rzecz, w mojej kuchni.

AsiaS
Posty: 104
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:44 am
Re: Wyposażenie kuchni

Post autor: AsiaS »

Pozostając w temacie kuchni polecam zapoznać się z ofertą producenta mebli kuchennym SMOLIS. Na stronie możecie poznać szczegóły i zerknąć na ich realizacje :) smolis-meble/pl/meble-kuchenne-olesnica/

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Wyposażenie kuchni

Post autor: zuzia852 »

A jakie meble na wyposażenie kuchni polecacie? Tutaj gama-sklep/com/pl/a/347-kuchnie-jasne-drewno znalazłam ofertę na meble jasne drewno, myślę że pasowały by one do reszty aranżacji jakie mam u mnie w mieszkaniu. A do tego cena mi fajnie pasuje też.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Wyposażenie kuchni

Post autor: violet »

Jakie meble kuchenne są teraz w modzie? Muszę zamówić swoje, ale zupełnie nie wiem jakie wybrać. Najlepiej wolałabym jakieś w zabudowie. Fajne widziałam w sklepie nolte, tylko, że nie mam jak tam pojechać. Myślicie, że mają sklep online? Bądź może w innym sklepie znajdę takie mebelki? Dajcie znać, będę wdzięczna.


ODPOWIEDZ