Idealny materac do spania

Bonia
Posty: 594
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Idealny materac do spania

Post autor: Bonia »

Modeli dostępnych materacy na rynku jest bez liku. Najlepsze materace na łóżka muszą zapewnić wyjątkowe warunki do spania i charakteryzować się właściwościami prozdrowotnymi. Dobrze, gdyby nie gromadziły w sobie kurzu domowego. Jednocześnie powinny w odpowiedni sposób zabezpieczać kręgosłup i mięśnie go okalające. fdm/pl/porady/jak-dobrac-odpowiedni-materac Takie są główne zasady doboru materaca.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Idealny materac do spania

Post autor: sofia11 »

My myślimy o materacu z hilding/pl/kategoria/materace-termoelastyczne/ Mamy łóżko kontynentalne z wbudowanym materacem, który jest zbyt miękki. Śpi się na nim fatalnie. Jeszcze nigdy tak źle się nie czułam po przebudzeniu... Wszystko boli. Dlatego jak najszybciej chcemy kupić porządny materac.

Bonia
Posty: 594
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Re: Idealny materac do spania

Post autor: Bonia »

Szukam porady, jakiegoś kierunku w działaniu przy wyborze materaca dla dziecka, materaca do łóżeczka dziecięcego 160x80. Znalazłam taką ofertę fdm/pl/materace-80x160/ czy znacie te materace?

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Idealny materac do spania

Post autor: miksturka »

Gdyby ktos z was poszukiwał materaca dla dzieciaczka, to ja moge z czystym sumieniem polecic ten model materacyk/pl/produkt/materac-lateksowy/ ;)


ODPOWIEDZ