Kuchnia

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Re: Kuchnia

Post autor: Samanta »

Moim zdaniem kuchnia powinna być przede wszystkim funkcjonalna. Od tego zależy czy będziemy chętnie w niej spędzać czas. Nawet malutkie pomieszczenia, odpowiednio zaprojektowane i urządzone mogą być komfortowe oraz funkcjonalne. Ja sama kieruje się radami ekspertów w tym temacie a można znaleźć je w artykule meble-halupczok/pl/blog/funkcjonalna-kuchnia-sprawdzone-pomysly-ekspertow/

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Re: Kuchnia

Post autor: Amy9602 »

Urządzenie idealnej kuchni w domu to podstawa, jeśli zależy nam na funkcjonalności i ładnie wyglądającym wnętrzu. Na leksykon-budownictwa/pl/ustawienie-kuchni-to-klucz-do-szczescia/ dowiecie się, w jaki sposób urządzić funkcjonalną kuchnię w swoim domu.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Kuchnia

Post autor: sofia11 »

Ja uwielbiam gotować i nie wyobrażam sobie kuchni bez okapu. Mamy okap z ciarkodesign/com/ i cieszę się, że trafiłam na tą markę! Mamy okap szafkowy od Ciarko Design i jestem nim zachwycona. Świetnie sobie radzi z zapachami i bardzo cicho działa.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Kuchnia

Post autor: zuzia852 »

Kuchnia jest jednym z najważniejszych elementów w każdym domu. Dobrze więc byłoby ją odpowiednio wyposażyć. Sporo niezbędnego sprzętu znajdziesz tutaj: comitor/pl/ (dostrzegłam tu nawet młynki do mielenia resztek żywności).

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Kuchnia

Post autor: karinaMa »

Jesli chodzi o kwestie związane z takimi remontami, to koniecznie powinniście korzystać z jak najlepszych usług. Ja mogę Wam już teraz podpowiedzieć, że nawet podłączenie płyty indukcyjnej wrocław powinien wykonywać sprawdzony specjalista. To ważny aspekt, dlatego już teraz powinniście właśnie taką ideą się kierować.

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Kuchnia

Post autor: zezowaty »

W kuchni bardzo ładnym elementem dekoracyjnym będą firanki panelowe - zobaczcie tu nietylkofiranki/pl/299-firany-panelowe Bardzo ładne firanki. moim zdaniem nie tylko do kuchni. Ale ja wybieram firanke panelową do kuchni, bo w pokojach wolę mieć długie firany.

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Re: Kuchnia

Post autor: Amy9602 »

Jeśli zastanawiacie się nad odpowiednimi meblami na wymiar to polecam smolis-meble/pl/meble-kuchenne-olesnica/, gdzie wykonują wysokiej jakości meble kuchenne.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Kuchnia

Post autor: kasiunia »

Po ostatnim remoncie moja kuchnia została otwarta na salon, zawsze o tym marzyłam i dopięłam swego. Teraz muszę jeszcze trochę pomyśleć jak rozwiązać pewne sprawy związane ze spożywaniem posiłków. Na jednym z forów - 4women.net/pl/forum/ zasugerowano mi by kupić mniejszy stolik i wygodne krzesła i pozostać w strefie kuchni. Wydaje mi się ,że to bardzo dobre rozwiązanie, choć dalej szukam.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Kuchnia

Post autor: patrycja7 »

Ostatnio postawiłam na lodówkę od Electroluxa z serii MultiSpace. Jestem z niej bardzo zadowolona bo naprawdę dużo mieści. Swoboda przechowywania jest naprawdę bardzo duża. Jeśli więc szukacie dla siebie nowej lodówki to gwarantuję, że ten Electrolux będzie najlepszym wyborem.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Kuchnia

Post autor: chorobo »

Ja ostatnio zastanawiałem się nad tym, czy okap blatowy czy warto. Udało mi się znaleźć sporo informacji w tej materii, na stronie zona.archi. W mojej ocenie jest tam sporo wartościowych treści, które warto w wolnym czasie przetrawić.


ODPOWIEDZ