Kuchnia

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Kuchnia

Post autor: gitarka »

Warto też pomyśleć o zakupie praktycznych akcesoriów kuchennych. Na pewno potrzebna Wam będzie zastawa stołowa. Co powiecie na przykład na takie salaterki: nettrading/pl/salaterki/salaterka-porcelanowa-czerwona-diamond-ambition-13-cm ? Moim zdaniem warto rzucić okiem.

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Kuchnia

Post autor: paulajacka12 »

Kuchnia to bardzo ważne miejsce w każdym domu, zwłaszcza dla tych, którzy lubią gotować. Wybierając sprzęty należy pamiętać, że dobra jakość i wysokie parametry to dobra inwestycja na lata. Polecam wejść na stronę iguanasklep/pl/producenci/smeg-3 i rozejrzeć się jakie sprzęty oferuje SMEG. Myślę, że szeroki wybór asortymentu sprawi, że każdy znajdzie coś w swoim guście i stylu.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Kuchnia

Post autor: patrycja7 »

Dla mnie podstawą w kuchni jest zmywarka. Dlatego mimo tego, że mam mało miejsca w kuchni, to zdecydowałam się na zmywarkę do zabudowy 45 cm slim od Electroluxa. Ma dodatkową trzecią szufladę, mimo rozmiaru jest bardzo pojemna.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Kuchnia

Post autor: zuzia852 »

Co do kuchni to ja teraz do mojej poszukuję mebli na wymiar, nie wiecie od którego producenta by warto zamówić. Tutaj rega-meble/pl/meble-na-wymiar/ patrzyłam na ofertę i mają całkiem ładne stylowe kuchnie, coś takiego u mnie by pięknie wyglądało.

zdrowania
Posty: 59
Rejestracja: sob lis 28, 2020 12:14 pm
Re: Kuchnia

Post autor: zdrowania »

Jak nowoczesna kuchnia to polecam zajrzeć na dominova/com/pl/krzesla-domowe-do-kuchni gdzie mają wielki wybór nowoczesnych krzeseł do jadalni. Ja postawiłam na model poliwęglanowy przezierny, z lekko brązowym odcieniem. Co jak co ale wyglądają na znacznie droższe jak były we rzeczywistości.

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Kuchnia

Post autor: lunka »

Ja zamierzam właśnie zamówić Komplety sztućców sklep internetowy bo te które mam teraz w ogóle mnie się nie podobają. Chciałabym jakieś porządne sztućce, może ze stali nierdzewnej? Jak myślicie, to dobry wybór?

akacja56
Posty: 29
Rejestracja: pn paź 19, 2020 4:53 pm
Re: Kuchnia

Post autor: akacja56 »

Ja ostatnio do kuchni poszukuje ale wagi kuchennej i jakiegoś robota. Oglądałam fajne opcje na sogo-poland/pl/ . Ale już sama nie wiem co wybrać, bo jednak wybór jest bardzo szeroki. Czytałam dobre opinie, o tamtych produktach, a więc warto.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Kuchnia

Post autor: violet »

Wyposażenie kuchni jest dla mnie ważną sprawą, ale póki co nie do końca wiem, czy warto jest uderzać w drogie rozwiązania. No, a zastanawiając się, rozglądam się na takich comitor/pl sklepach. Wydaje mi się, że dobrze, jeśli sama mogę sobie dobrać to, co dla mnie najlepsze. Po prostu, niby się sprzeciwiam, ale też i nie do końca. Sami rozumiecie ;) .

malinka
Posty: 230
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Kuchnia

Post autor: malinka »

Natomiast jak chodzi o takie kwestie, jak sztućce sola czy inne elementy praktyczne do kuchni... To tutaj warto zgłosić się do sklepu gastromania/pl. Tam znajdziecie solidne artykuły i to właśnie takich znanych, cenionych firm. Także byle czego tam nie kupicie...

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Kuchnia

Post autor: sofia11 »

My mamy kuchnie w stylu loftowm i bardzo ją lubimy :) Brakuje nam jeszcze tylko okapu ale już upatrzyłam sobie odpowiedni od Ciarko Design. Za jakis czas kupimy też zmywarkę i temat wykańczania kuchni bedziemy mieć zamknięty :)


ODPOWIEDZ