Kuchnia

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Kuchnia

Post autor: kasiunia »

Nasza kuchnia służy nam już ładnych parę lat , więc może się już zdarzyć ,że coś przestanie działać albo się zepsuje. Na szczęście mamy do dyspozycji wiele miejsc i sklepów , gdzie można kupić części zapasowe do naszych mebli. Ostatnio w naszej kuchni zaczęły szwankować zawiasy meblowe od szafek .Mąż dość szybko znalazł takie same i je zamówił. Sam je także wymienił... i po problemie.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Kuchnia

Post autor: zuzia852 »

A gdzie dostanę nowoczesne meble do mojej kuchni? Macie jakieś oferty fajne? TUtaj gama-sklep/com/pl/a/337-ladne-kuchnie-nowoczesne widziałam taką ofertę, kilka kompletów meblowych mi się spodobało przyznam. Zamawiał ktoś z was tam już może?

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Kuchnia

Post autor: kasiunia »

Aranżacja pomieszczeń nie jest moją najsilniejszą stroną ale od czego się ma rodzinę. Moja siostra ma rzeczywiście talent w urządzaniu pomieszczeń w mieszkaniu , więc postanowiłam i ja wykorzystać jej zdolności w tym zakresie. Korzystałyśmy przy tej okazji z gotowych propozycji jakie znalazłam w internecie - inveni-krakow/pl/dyskusyjne-forum/viewtopic.php?f=14&t=637&p=5336#p5336 , co sądzicie o takim rozwiązaniu ? Jeśli wam się podoba dajcie znać, może zmodyfikujemy tę propozycję.

lunka
Posty: 333
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Kuchnia

Post autor: lunka »

Skoro mowa o kuchni, to ja ze swojej strony bardzo polecam ten artykuł budownictwo.org/artykuly/szczegoly/70537_mala-kuchnia-w-wielkim-stylu Znajdziecie tutaj sporo cennych porad i wskazówek, które z pewnością was zaintersują. Dajcie znać, co sądzicie na ten temat.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Kuchnia

Post autor: kasiunia »

Każda kuchnia to przede wszystkim lodówka, zlewozmywak oraz kuchenka do przygotowania potraw. Mamy jednak wiele innych urządzeń i sprzętów bez których nie wyobrażamy sobie naszej kuchni. Jedną z nich są takie oto filiżanki z podwójną ścianką - aledobre/pl/24972,Filizanki_z_podwojna_scianka_i_lyzeczkami_Epsilon_pojemnosc_250_ml_x_6_szt_Vialli_Design.html . Szklanki wyróżniają się funkcjonalnością oraz ręcznym wykonaniem z najwyższej jakości szkła. Szybka dostawa do domu - to dodatkowy atut.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Kuchnia

Post autor: zuzia852 »

Do kuchni tutaj https://rega-meble.pl/meble-kuchenne-na ... sko-biala/ widziałam meble nowoczesne i stylowe na wymiar. Widziałam też opinie od klientów tego producenta i chwalili je za jakość wysoką, więc jak tego szukacie to myślę że warto tam od nich zamówić.

PatrycjaOneal
Posty: 33
Rejestracja: sob cze 20, 2020 7:05 pm
Re: Kuchnia

Post autor: PatrycjaOneal »

Aranżacja naszego mieszkania to wcale nie taka łatwa sprawa jakby się mogło wydawać. W dzisiejszych czasach mamy bardzo duży wybór jeżeli chodzi o materiały wykończeniowe. Dlatego w pierwszej kolejności musimy się zastanowić nad podejściem jakość czy ilość. Remont kuchni jest robiony zazwyczaj raz na długie lata więc jeśli zależy nam na satysfakcji, to zdecydowanie musimy postawić na jakość. Oczywiście nie tylko w kontekście samego wyposażenia agd ale też użytych materiałów. Jeżeli chodzi o płytki do kuchni - https://plytki.pl/kolekcje-pomieszczeni ... -kuchenne/ to są uniwersalne pod wieloma względami. Można je bardzo łatwo utrzymać w czystości i są trwałe. Do tego możemy wybierać w bardzo nowoczesnym wzornictwie więc każdy znajdzie dla siebie coś idealnego.

Pigwa
Posty: 221
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Kuchnia

Post autor: Pigwa »

Sporo propozycji na urządzenie kuchni w różnych stylach możecie znaleźć na rozmaitych blogach wnętrzarskich. Ja przy remoncie kuchni korzystałam z bloga na którym znalazłam wyjaśnienie, jak sprawdza się mozaika do kuchni. Wydawało mi się, że teraz już się nie wykorzystuje moziki, ale byłam w ogromnym błędzie.

lewandowska
Posty: 184
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Kuchnia

Post autor: lewandowska »

W kontekście kuchni chciałabym poruszyć temat, który niekiedy bywa pomijany, ale jest niewątpliwie istotny dla każdego, kto kocha gotować i jeść - sztućce. Często skupiamy się na samym procesie gotowania i pomijamy fakt, że odpowiednie sztućce mogą znacząco wpływać na nasze doświadczenia kulinarne. Wybór odpowiednich sztućców - sztućce 18/0 w pudełku dla 6 osób amefa manille nie wpływa tylko na estetykę stołu, ale także na to, jak odczuwamy poszczególne dania. Dobrze dobrane sztućce mogą podkreślić smak dania i sprawić, że jedzenie będzie prawdziwą przyjemnością.

Kamilla36
Posty: 77
Rejestracja: ndz wrz 06, 2020 6:30 pm
Re: Kuchnia

Post autor: Kamilla36 »

Skoro już mówimy o kuchni, to przy jej aranżacji warto zdecydować się na meble na wymiar. Dzięki nim na pewno kuchnia będzie funkcjonalna i ładna. Szczególnie polecam producenta: https://venotto.pl/katalog-mebli/meble-kuchenne/ . Ten może pochwalić się świetną jakością swoich mebli.


ODPOWIEDZ