Kuchnia

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Kuchnia

Post autor: treska »

Powiem wam, że bardzo fajnie też wyglądają szklanki z podwójnym dnem. Uważam, że warto zdecydować się na ich zakup. Możecie zerknąć na stronę hiperceny/pl/ranking-top-10-szklanki-z-podwojnym-dnem-termiczne/ i dowiedzieć się, co polecaja.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Kuchnia

Post autor: kasiunia »

Troszkę pozmienialiśmy w naszej kuchni po ostatnim remoncie. Chciałam także wymienić stół wraz z krzesłami ale ceny trochę przyhamowały moja decyzje. Nie dawałam jednak za wygraną i zaczęłam poszukiwania w internecie. Internet znowu nie zawiódł. Na prawdę ładne i tanie krzesła znalazłam w jednym ze sklepów internetowych, gdzie dokonałam zakupu. To była na prawdę dobra decyzja, choć spontaniczna.

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Re: Kuchnia

Post autor: pikawka »

Jak znacie może kogoś kto lubi herbatę to może coś z andyceramika/pl? To ceramika artystyczna bolesławiec. Pełno tam pięknie malowanych, ceramicznych imbryczków, kubków czy też filiżanek. Taka zastawa pięknie będzie wyglądać na stole.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Kuchnia

Post autor: menni »

Jak już mówimy o kuchni to i o sprzęcie warto porozmawiać. Co u was stoi, z czego najczęściej korzystacie? Mi w ogóle w oko wpadła taka prasa do oleju i chciałabym ją zamówić by robić domowy, zdrowy olej. Ktoś z was taką prasę ma może?

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Kuchnia

Post autor: sofia11 »

Ja nie wyobrażam sobie kuchni bez okapu. My mamy okap wyspowy z Ciarko Design i ciesze się, że się na niego zdecydowalam. W końcu mam okap, ktory faktycznie pochłania pare i zapachy a nie tylko jest... W starym mieszkaniu miałam okap, ktory niby dzialał ale para i tak wszędzie była a meble niszczały. Ciarko spelnia swoja funkcję.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Kuchnia

Post autor: violet »

U nas jadalnia jest połączona z kuchnią, dlatego powiem Wam, że nie wyobrażam sobie, żebym nie miała w niej wygodnych krzeseł. Warto siedzieć wygodnie podczas jedzenia, prawda? I skoro o tym mowa, chcę kupić coś nowego. Dobrze, że znalazłam stronę kobietawielepiej/pl/jakie-krzesla-sprawdza-sie-w-jadalni , gdzie pomaga się takim niezdecydowanym, jak ja :) .

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Kuchnia

Post autor: Android »

Jeżeli interesuje was zakup pięknej kuchni to najlepiej będzie odwiedzić stronę tego producenta stolkar/pl/kontakt/ Mają nie tylko gotowe zestawy ale także ciekawe systemy kuchenne to aranżacji. Dzięki ich ofercie stworzysz świetną kuchnię która będzie ci służyć wiele lat.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Kuchnia

Post autor: zuzia852 »

Czy dekoracje do kuchni to odpowiednia propozycja dla Was? Nie ukrywam, że zależy mi na tym, aby jakoś ładnie sobie przygotować. Myślę, że strona sfmeble/pl/inspiration/pomyslowe-dekoracje-do-kuchni da mi rewelacyjne podpowiedzi, bo widzę, że dekoracje w kuchni są bardzo popularne.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Kuchnia

Post autor: patrycja7 »

A co z akcesoriami do kuchni? Moim zdaniem warto także o nich pamiętać. Bardzo duży ich wybór znajdziecie w sklepie online Bokono. Są to między innymi oryginalne szklanki: bokono/pl/pl/c/Szklanki-do-whisky/40 .

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Kuchnia

Post autor: goskaa54 »

Jak marzy ci się piękna kuchnia to pomyśl o szkle jako materiale budowlanym. Firma szklarzokuniew/pl/kontakt/ potrafi zrobić ze szkła balustrady, schody czy unikatowe meble więc wykorzystaj ich możliwości. Zobacz ich realizacje i przekonaj się co można mieć ze szkła.


ODPOWIEDZ