Renowacja trawników

gosiek
Posty: 118
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: Renowacja trawników

Post autor: gosiek »

Trawnik to powinien się odpowiednio prezentować, być taką wizytówką. Mi udało się stworzyć ciekawą aranżację wykorzystując na obramowania palisady łupane Mogielnica z Jońca. Te akurat są w różnych rozmiarach, co dodatkowo można fajnie wykorzystać przy różnym ukształtowaniu terenu.

farah557
Posty: 99
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:13 am
Re: Renowacja trawników

Post autor: farah557 »

Sama kupuję preparaty do trawnika w sklepie target/com/pl/. Mają tam szeroki wybór nawozów, nasion i odżywek. Firma działa już od wielu lat i jest znana i lubiana przez ogrodników :)

Marianna
Posty: 13
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:01 pm
Re: Renowacja trawników

Post autor: Marianna »

Tak szczerze mówiąc to nie wiem czy taka renowacja trawników jest opłacalnym zabiegiem. Bo jednak nie zawsze każdy trawnik da się jakoś uratować. Dlatego też ja po prostu postawię na nowy trawnik. Tym razem oczywiście nie zapomnę o regularnym nawożeniu trawnika. A to dlatego, że już tutaj euroogrod/com/pl/pol_m_Nawozy-i-podloza_Nawozy-do-trawnikow-3706.html złożyłam zamówienie na najlepszy nawóz do trawników. Także tym razem bardziej zadbam o swój ogród.

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Renowacja trawników

Post autor: bodo »

Najlepiej to obecnie online wyposażyć się nie tylko w mieszanki traw, ale również nawozy. Poza tym uważam, że warto postawić na kosiarkę, bo każdy trawnik wymaga regularnego przycinania. Tutaj sklep.wolf-garten/pl warto sobie zerknąć. Jest tam wiele ciekawych i praktycznych propozycji. Możecie się tam kompleksowo zaopatrzyć.

izka
Posty: 28
Rejestracja: pt mar 05, 2021 1:16 am
Re: Renowacja trawników

Post autor: izka »

Na pewno warto zadbać o dobrej jakości sprzęt. Dzięki temu będzie można przycinać trawę regularnie i zadbać o jej wygląd. Pomyślcie o tym koniecznie. Tutaj cubcadet/pl macie wiele różnych ciekawych propozycji. Można sobie poczytać o różnych modelach i wybrać najlepsze rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb. Dużą popularnością cieszą się teraz kosiarki samojezdne.

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Re: Renowacja trawników

Post autor: pikawka »

Moim zdaniem w każdym domu powinna być kosiarka jeżeli tylko posiada się ogród. Bo przecież znacznie przyjemniej korzystać z zadbanego ogrodu. Taki wybór moze nie być łatwy ale ranking kosiarek na pewno pomoze.

Awatar użytkownika
Jsigowacy
Posty: 95
Rejestracja: wt paź 27, 2020 3:11 pm
Re: Renowacja trawników

Post autor: Jsigowacy »

Na stronie sklepu sklepdlaogrodu/pl/ widziałam w świetnej cenie aerator w płynie do trawników. Warto go zastosować, szczególnie o tej porze roku.

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Renowacja trawników

Post autor: irenka »

Trawnik wymaga regularnych zabiegów pielęgnacyjnych. Jednym z takich zabiegów jest nawożenie. Rynek nawozów jest teraz bardzo szeroki i można z łatwością dopasować produkt, który sprawi, że trawnik będzie piękny. Tutaj ogrodniczy/com/nawozy-do-trawnikow/nawoz-ogrod-2001-antymech-25kg nawóz, który dodatkowo pomoże pozbyć się mchu. Warto wykorzystać u siebie.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Renowacja trawników

Post autor: zuzia852 »

U mnie trawnik jak wymagał renowacji to użyłam specjalnych nawozów i jego stan się znacznie poprawił. Też nawóz zastosowałam na owies bo był tam jakiś chwast, tutaj kolniak24.eu/pl/639_materialy_partnera/7541_.html o nim przeczytałam i dobre porady mieli.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Renowacja trawników

Post autor: chorobo »

Posiadam własny ogród i zastanawiam się nad zakupem dobrej kosiarki spalinowej. Poszukiwane były przeze mnie najlepsze kosiarki spalinowe ,właściwie coś w rodzaju rankingu. Nie udało mi się znaleźć nic konkretnego, oprócz artykułu na stronie magazyn.ceneo/pl. Chyba wybiorę coś z ichniejszej oferty.


ODPOWIEDZ