Renowacja trawników

Awatar użytkownika
Laieta40
Posty: 72
Rejestracja: śr kwie 10, 2019 9:08 pm
Renowacja trawników

Post autor: Laieta40 »

Szukacie profesjonalnej firmy, która oferuje renowację trawników? Jeśli tak, to zdecydowanie mogę wam polecić ten link http://gardenwizja.pl/renowacja-regeneracja-trawnikow/ . Sam skorzystałem z ich usług niedawno i muszę wam powiedzieć, że gołym okiem widać, że są to profesjonaliści. Można im w pełni zaufać!

farah557
Posty: 99
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:13 am
Re: Renowacja trawników

Post autor: farah557 »

Niestety często nasze trawniki zniszczone są przez liczne kopce kretów. Bardzo ciężko jest się pozbyć kreta z ogrodu. Sama miałam ten problem, niezliczone metody i pieniądze na nie wydane nie przynosił żadnych rezultatów. Znajomy polecił mi kretolap/com/pl/. Zachęcona pozytywnymi opiniami zakupiłam tę pułapkę i faktycznie - po jednym dniu już był spokój z kretem.

Maza
Posty: 20
Rejestracja: wt lut 18, 2020 12:07 pm
Re: Renowacja trawników

Post autor: Maza »

Do tego zadania niezbędne będą porządne garbie: narzedzia-merkury/pl/category/narzedzia-ogrodnicze-i-sadownicze-grabie ,
którymi, nie tylko zatrzesz ślady po kopcach, ale też uporządkujesz ogród jesienią.
Dla mnie praca w ogrodzie to niesamowity relaks. Uwielbiam inwestować w rośliny, ale też w dobrej jakości narzędzia do ogrodu.

Stefa8
Posty: 3
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:24 pm
Re: Renowacja trawników

Post autor: Stefa8 »

Polecam wertykulator. Dla małego ogródku wystarczy ręcznego zielonomi24/pl/wertykulator-reczny-UG-M-3-WOLF-Garten Dla średniej działki wertykulator elektryczny Gardena zielonomi24/pl/Wertykulator-elektryczny-EVC-1000-4068-Gardena Dla dużych ogrodów albo zawodowych ogrodników - polecam spalinowy wertykulator WOLF-garten

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Renowacja trawników

Post autor: violet »

To wcale nie jest proste zadanie, a jeśli chcemy się go podjąć, to powinniśmy pomyśleć o takich stiga/pl/o-nas/historia-marki-stiga miejscach. Sklepy marek takich jak Stiga stiga/pl/o-nas/historia-marki-stiga mają odpowiednie rzeczy w sprzedaży. One ułatwiają nam pielęgnowanie ogrodu.

Luna077
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:28 pm
Re: Renowacja trawników

Post autor: Luna077 »

Na pewno na wiosnę przyda się trochę zadbać i odświeżyć ogród. My bardzo dużo czasu spędzamy w swoim ogrodzie, dlatego staram się, żeby było w nich przytulnie i miło. Już teraz przeglądam baseny ogrodowe - dobrebaseny/pl/BASENY-OGRODOWE-c236 bo widziałam, że są niezłe obniżki. A basen to coś czego w tym roku bardzo mi w ogrodzie brakowało.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Renowacja trawników

Post autor: zdrowaja »

No właśnie z takiej usługi w przyszłości będę chciała skorzystać. Tylko najpierw trzeba wszystko oczyścić z resztek, a wtedy na pewno się wszystko uda. Ja na przykład wiem, że rębak spalinowy mi by się przydał, ale na chwilę. I mimo, że w Hary Janson mogę kupić po dobrej cenie, będę myślała o najmie. Mi się dużo razy nie przyda.

Domis3223
Posty: 26
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:29 pm
Re: Renowacja trawników

Post autor: Domis3223 »

Nie wiem, czy chodzi wam o renowacje trawy po rozjechaniu ja przez ciężki sprzęt, czy tylko po zimie. Jeżeli chodzi o poprawę jej kondycji po zimie, to ja stosuje na cały trawnik ciężki sprzęt, czyli glebogryzarkę, później dokładnie wygrabiam trawę i wysuszone rośliny. Na koniec posypuję trawkę odpowiednim nawozem, czyli po prostu zwykłym nawozem do trawy, ja stosuje z firmy Adab, ale to nie robi większej różnicy no i czekam na efekt.

Kobietaewka77
Posty: 21
Rejestracja: czw paź 29, 2020 3:53 pm
Re: Renowacja trawników

Post autor: Kobietaewka77 »

Renowacja trawników to bardzo czasochłonny proces, tym bardziej jeśli posiadamy dużą ilość trawników. Warto wiec zainwestować w takie narzędzia jak kosiarki bijakowe, którymi to dużo szybciej skosimy teren.

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Renowacja trawników

Post autor: bodo »

Tutaj sklep.wolf-garten/pl można zakupić wszystko, czego będziecie potrzebować. Wybór jest ogromny. Oczywiście zakupy można tam zrobić online. Mają tam nie tylko mieszkanki trwa, ale również nawozy czy też różnego rodzaju kosiarki. Właśnie w takich miejscach warto robić zakupy. Sklep jest bogato wyposażony i ma atrakcyjne ceny, a to jest ważne.


ODPOWIEDZ