Żyrandole

Awatar użytkownika
Laieta40
Posty: 72
Rejestracja: śr kwie 10, 2019 9:08 pm
Żyrandole

Post autor: Laieta40 »

Kupowaliście może kiedyś przez internet żyrandol? Od dłuższego czasu zastanawiam się nad takim zakupem, ponieważ planuję generalny remont w moim mieszkaniu. Szukam więc czegoś z dobrą ofertą. Macie jakieś propozycje? Mój znajomy polecił mi ten link https://www.lights.com.pl/Zyrandole-245k/ . Co myślicie o tym sklepie? Warto się na niego zdecydować?

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Re: Żyrandole

Post autor: Samanta »

Ja często kupuję akcesoria elektryczne w tym żarówki led na stronie amper/pl/zrodla-swiatla-led . Podczas remontu kupowałam większość aparatury elektrycznej właśnie na tej stronie i jestem z zakupów bardzo zadowolona.

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Żyrandole

Post autor: irenka »

Teraz nie ma problemu z zakupem żarówek. Jest wiele sklepów, także online. Grunt to wiedzieć czego się szuka. W sklepach jak Candellux oprócz tradycyjnych modeli można kupić żarówki dekoracyjne. Także led. Rzuć okiem na ten model candellux/com/pl/pl/products/zarowka-led-dekoracyjna-bezbarwna-e14-4w-3000k-3064837-candellux-70557.html . Emituje subtelne światło, dodając ciepła do każdego wnętrza - fajne moim zdaniem rozwiązanie.

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Żyrandole

Post autor: miksturka »

bardzo ladne żyrandole widzialam tutaj elampy/pl/zyrandole polecam sobie przejrzec bo na pewno cos fajnego wpadnie w oko :)


ODPOWIEDZ