Ogrzewanie podłogowe

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 422
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Ogrzewanie podłogowe

Post autor: Magiee54 »

Mam zamiar zainstalować ogrzewanie podłogowe w swoim domu i natknąłem się na stronę PSBUD.pl https://psbud.pl/ , która oferuje takie usługi. Czy ktoś korzystał z ich usług? Jak oceniacie jakość wykonania i obsługę klienta? Czy jest coś, co powinienem wiedzieć zanim podejmę decyzję? Zależy mi na znalezieniu specjalistów w tej branży, dlatego jeśli coś wiecie to koniecznie dajcie znać. Z tego co widzę to mają oni raczej pozytywne opinie. Dziękuję za wszelkie porady.

chorobo
Posty: 691
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: chorobo »

Przyznam szczerze, że mnie interesowało ogrzewanie wody w dobrej cenie. Jeżeli chodzi o tego typu materiał i produkty, to moim zdaniem warto zasięgnąć informacji na stronie internetowej, którą znajdziecie pod tym linkiem https://www.stiebel-eltron.pl/pl/produk ... _wody.html . Moim zdaniem posiadają naprawdę sporą wiedzę oraz jakościowe produkty, dzięki którym nie przepłacicie i będziecie zadowoleni z jakości.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: violet »

Zastanawiam się właśnie czy takie ogrzewanie podłogowe jest zdrowe dla dzieci? Właśnie zastanawiam się nad wyborem ogrzewania do domu. Brat mówił, że jeszcze dobra jest pompa powietrzna ciepła, tylko z tego co wiem wyjdzie mi trochę więcej kasy niż podłogówka.

malinka
Posty: 253
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: malinka »

No dobrze... A wiecie już gdzie znaleźć dobre zawory grzejnikowe powrotne i inne podobne rzeczy? Ja ostatnio słyszałam wiele pozytywnych opinii odnośnie firmy Arka Instalacje - także w razie czego możecie sprawdzić sobie ich oferty.

menni
Posty: 284
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: menni »

Efektywne ogrzewanie domu jest bardzo ważne. Jednym z najlepszych rozwiązań dla ogrzewania podłogowego jest rura do podłogówki TERMO PE-RT firmy Termolit. Jest to nie tylko trwały i niezawodny materiał, ale także skuteczne rozwiązanie oszczędzające energię.

kasiunia
Posty: 458
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: kasiunia »

Ogrzewanie podłogowe to jeden ze sposobów ogrzewania naszych domów i mieszkań. Co powiecie na piecyk elektryczny do ogrzewania domu ? Szczególnie dobrze sprawdzają się one w takich pomieszczeniach jak łazienka czy sypialnia. Właśnie w łazience taki piecyk spełnia swoją rolę w 100 procentach. To była bardzo dobra inwestycja.


ODPOWIEDZ