Meble do małego salonu

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Re: Meble do małego salonu

Post autor: Iskra »

Tu https://www.swiatmebli.pl/ mają ogromny wybór tego typu mebli dlatego jestem przekonany, że coś znajdziesz. Posiadają tam meble do każdego wnętrza i do każdej aranżacji, dlatego nie ma problemu ze znalezieniem najlepszego rozwiązania pod nasz przypadek. Polecam przejrzeć sobie ich ofertę.

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Meble do małego salonu

Post autor: malinka »

A co myślicie o zamówieniu mebli na wymiar? Tak, pytam bo w sumie znalazłam ostatnio firmę rega-meble/pl/ , która widzę że ciekawe tworzy projekty mebli. Także można u nich zamówić naprawdę ładne, stylowe i funkcjonalne meble. Zatem oferta wydaje się być naprawdę korzystna.

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Meble do małego salonu

Post autor: paulajacka12 »

Salon jest bardzo ważnym miejscem w każdym domu, więc powinien być jakoś stylowo, ale jednocześnie funkcjonalnie urządzony. Myślę, że jakiś dobry stolik kawowy to podstawa w takim miejscu. Koniecznie zajrzyjcie na stronę edinos/pl/stoliki-kawowe , gdzie znajdziecie bardzo szeroki wybór tego typu mebli. Są w różnych stylach, wielkościach i kolorach, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Meble do małego salonu

Post autor: gitarka »

A co powiecie na przykład na taką nadstawkę pod sufit: gornapolka/com/p/pawlacz-nadstawka-schowek-pod-sufit/ ? Uważam, że przyda się w każdym niewielkim pomieszczeniu. Warto pomyśleć o niej jeśli mamy małe mieszkanie.

JagodaLa
Posty: 86
Rejestracja: czw sty 30, 2020 12:03 am
Re: Meble do małego salonu

Post autor: JagodaLa »

Mały salon, to zwykle salon w małym mieszkaniu. Myślę więc, że warto przemyśleć całe mieszkanie. Salon jest tylko jego częścią. Jeśli jest mały to nie zmieścimy w nim dużej kanapy wypoczynkowej. Trzeba to przemyśleć. Może warto zastanowić się jak projektanci projektują małe mieszkania. Zobacz w artykule infobudownictwo/pl/jakich-bledow-unikac-przy-aranzacji-malego-mieszkania-podpowiada-ekspert-z-krakowa/


ODPOWIEDZ