Mieszkania deweloperskie

deborah
Posty: 594
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
Mieszkania deweloperskie

Post autor: deborah »

Jakiego dewelopera oferującego mieszkania deweloperskie Katowice polecacie?

zuzia852
Posty: 708
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Mieszkania deweloperskie

Post autor: zuzia852 »

Ja w mieszkanie deweloperskim się właśnie urządzam. Widziałam że wąska konsola loft do przedpokoju będzie pasowała tam idealnie ale szukam takiej bezskutecznie. Może pomożecie mi z tym tematem? Bo nie wiem co robić.

Franczeska
Posty: 313
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Mieszkania deweloperskie

Post autor: Franczeska »

A czy ktoś z Was planuje może w najbliższym czasie zakup mieszkania w celach inwestycyjnych? Jeśli tak, to sądzę, że mogą Was zainteresować nieruchomości mrągowo. Co powiecie na jakiś luksusowy apartament z widokiem na jezioro na osiedlu Miejski Las? Okolica jest tam przepiękna ;)

Kamilla36
Posty: 89
Rejestracja: ndz wrz 06, 2020 6:30 pm
Re: Mieszkania deweloperskie

Post autor: Kamilla36 »

Przy okazji takiej inwestycji polecam zajrzeć na stronę: http://www.per-modum.pl/ . Jest to oferta zarządcy nieruchomości, który będzie dbać o stan techniczny budynku, ale też zajmie się papierologią i wieloma innymi usługami. Wszystko wyjaśnione jest właśnie na tej stronie. Warto na nią zajrzeć.

minella
Posty: 141
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 10:01 am
Re: Mieszkania deweloperskie

Post autor: minella »

Zdecydowanie warto też kupić mieszkanie na osiedlu Na Opoczyńskiej we Wrocławiu. To kameralna inwestycja, wokół jest niska zabudowa, a blisko park zlotnicki i glinianki. Warto dodać że dojazd do centrum jest w miarę dobry i szybki

lunka
Posty: 334
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Mieszkania deweloperskie

Post autor: lunka »

Jestem pod wrażeniem oferty nowych mieszkań w Bronowicach Kraków, zaprezentowanej na stronie https://www.ekopark.pl/aktualnosci/nowe ... ce-krakow/. Deweloper pokazuje, że dba o wysoką jakość i komfort przyszłych mieszkańców.


ODPOWIEDZ