Remont łazienki

Bonia
Posty: 605
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Remont łazienki

Post autor: Bonia »

Jestem na etapie wykończenia łazienki i zastanawiam na jakie maskownice na futryny postawić. Czy musza one być jakieś inne niż do pokoju? I jaki wybrać
silikon do wanny taki, żeby nie trzeba było go zmieniać za 2 lata.

Bonia
Posty: 605
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Re: Remont łazienki

Post autor: Bonia »

Mi podobają się drewniane okiennice wewnętrzne w łazienkach, takie ozdobne ażurowe okiennice bardzo fajnie prezentują się w tego typu pomieszczeniach.

Kamilla36
Posty: 90
Rejestracja: ndz wrz 06, 2020 6:30 pm
Re: Remont łazienki

Post autor: Kamilla36 »

Rozpoczęliście się wszystkie prace remontowe lub wykończeniowe, czy właśnie jesteście na etapie sprawdzania wszystkiego oraz szukacie inspiracji? Ja podpowiem, że na pewno ważna będzie tutaj współpraca z dobrą firmę remontową, dlatego sprawdźcie usługi, które oferuje firma https://nowafasada.pl/ .

kasiunia
Posty: 458
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Remont łazienki

Post autor: kasiunia »

W łazience chcemy mieć ciepło ,kiedy wyjdziemy spod prysznica czy z wanny. To zrozumiałe, bo dzięki ciepłu mamy większe prawdopodobieństwo ,że nie zachorujemy a po drugie jest po prostu przyjemniej. Co kilka lat trzeba też poddać renowacji kaloryfery a słuzy do tego specjalna farba do kaloryferów.Spójrzcie tutaj - farba do kaloryferów kolory i wybierzcie jaki kolor będzie wam najbardziej odpowiadać.


ODPOWIEDZ