Projekt domu kanadyjskiego

Awatar użytkownika
kizio9
Posty: 6
Rejestracja: pt lut 02, 2024 10:53 pm
Projekt domu kanadyjskiego

Post autor: kizio9 »

Planowanie budowy domu to ogromne przedsięwzięcie, a ja właśnie jestem na etapie wyboru projektu. Mój wybór padł na domy w stylu kanadyjskim ze względu na ich wyjątkową estetykę i funkcjonalność. Natknąłem się na ofertę Projekty domów kanadyjskich i zastanawiam się, czy ktoś z Was miał doświadczenie z ich projektami, zwłaszcza tymi kanadyjskimi. Czy projekty domów kanadyjskich od Pro-Arte.pl spełniły Wasze oczekiwania pod względem architektonicznym i praktycznym? Jak przebiegał proces zakupu i czy mieliście możliwość dostosowania projektu do Waszych indywidualnych potrzeb?

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Projekt domu kanadyjskiego

Post autor: zdrowaja »

Nie znam się na tego rodzaju sprzęcie, a mąż jednak zaproponował, żebym się tym zajęła, dlatego proszę o wsparcie. Chodzi o to, że nie wiem, która pompa głębinowa 500l/min będzie dobra do małej studni. Czy taka pojemność będzie odpowiednia? Jak Wam się wydaje?

zuzia852
Posty: 708
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Projekt domu kanadyjskiego

Post autor: zuzia852 »

Ja właśnie w moim domu kanadyjskim urządzam kuchnię i patrzę w sieci jakie hokery do kuchni będą pasować do mojej koncepcji. Chyba pójdę w industrialny styl bo taki mi się od jakiegoś czasu już podoba.


ODPOWIEDZ