Monitoring do domu

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Monitoring do domu

Post autor: gitarka »

Jeżeli interesuje Was monitoring dla domu to polecam rzucić okiem na kamery bullet dahua: b2b.dts-system/pl/. Znajdziecie tam między innymi także profesjonalne rozwiązania jeśli chodzi o monitoring dla biznesu. Warto zapoznać się z ofertą tej firmy.

Robik
Posty: 2
Rejestracja: wt mar 02, 2021 8:24 am
Re: Monitoring do domu

Post autor: Robik »

Bardzo dziękuję za udzieloną radę. Instaluję teraz również monitoring firmy.

Robik
Posty: 2
Rejestracja: wt mar 02, 2021 8:24 am
Re: Monitoring do domu

Post autor: Robik »

Znalazłem na jednym miejscu monitory do kamer securglobal/pl/monitoring-cctv-analogowy/monitory-do-kamer/ i widzę, że są niedrogie, planuję też dokupić więcej, żeby strażnicy mieli więcej okazji do monitorowania wszystkich lokali w firmie. Przecież mam w firmie 12 sal i wszystkiego trzeba pilnować.

Alka
Posty: 68
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:43 pm
Re: Monitoring do domu

Post autor: Alka »

Jeśli chodzi o profesjonalny monitoring, zarówno dla domu, jak i dla firmy, to warto podpytać u nich fpi/com/pl/ . Mają w ofercie najnowocześniejsze technologie i widzą jak je wykorzystać. Działają na terenie Krakowa i okolic. Pomagają kompleksowo - od projektu, przez montaz, po serwis. Taka kompleksowa obsługa jest moim zdaniem najlepsza.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Monitoring do domu

Post autor: treska »

Zawsze możesz zgłosić się do: ochrona Bydgoszcz i zdać się na ich długoletnie doświadczenie. Znają się na temacie, jak mało kto. A co za tym idzie, zaproponują ci najlepsze rozwiązania.

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Monitoring do domu

Post autor: miksturka »

Ja sobie zamowilam jakis czas temu zestaw do minotoringu z lanberga. Znajomy mi polecil i powiem wam, ze super sie sprawdza

Niko_dem
Posty: 74
Rejestracja: śr lis 25, 2020 1:53 pm
Re: Monitoring do domu

Post autor: Niko_dem »

Moim zdaniem warto skorzystać z usług firm, które montują taki monitoring i nadzorują budynki. To prawdziwi specjaliści, którzy znają się na rzeczy. Przykładowo agencja ochrony Juwentus oferuje taki alarm: juwentus/pl/pl/dom-i-rodzina/alarm-napadowy. Wygląda dość solidnie i z tego co czytam ma dobre opinie w internecie. Sam się nad nim zastanawiam

kygo
Posty: 122
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: Monitoring do domu

Post autor: kygo »

W tym zadaniu z pewnością pomoże dobry elektryk, który oferuje takie usługi jak instalacje alarmowe. Dobrym wyborem będzie firma elektryczna szczecin: anluks/pl/firma . Zachęcam do bezpośredniego kontaktu z tą firmą. Oni specjalizują się w instalacji systemów alarmowych oraz monitoringowych.

Alexia
Posty: 56
Rejestracja: pt mar 27, 2020 5:26 pm
Re: Monitoring do domu

Post autor: Alexia »

Zastanawiałam się, czy założyć w domu alarm i chyba zdecyduję się na taka instalację. Dowiedziałam się również, że firma Electro Systems https://electrosystems.pl/ oferuje dołączenie do niej również monitoringu. To doskonałe rozwiązanie, ponieważ dopiero w tak zabezpieczonym domu można się czuć naprawdę komfortowo.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Monitoring do domu

Post autor: chorobo »

Jak dla mnie to bardzo dobrą opcją dla każdego w firmie czy też domu jest założenie monitoringu. Jeśli zastanawiacie się nad zakupem odpowiedniego monitoringu z montażem, to moim zdaniem warto wejść tutaj https://altes.pl/ . Udało mi się tam znaleźć ciekawą ofertę i może z niej skorzystam.


ODPOWIEDZ