Malutki salon jak urządzić?

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Malutki salon jak urządzić?

Post autor: Samanta »

Jeżeli masz mały salon to trzeba pamiętać aby zachować jednak wolną przestrzeń aby komfortowo się przemieszczać. Nowoczesne meble są fajnie dopasowane do małych pomieszczeń. Jeżeli szukasz kanapy to bardzo duży wybór jest na stronie taniomania/pl/t/tanie-kanapy . Mają rozbudowaną ofertę więc z pewnością coś znajdziesz a i ceny są przystępne ;)

lewandowska
Posty: 183
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Malutki salon jak urządzić?

Post autor: lewandowska »

W małym salonie niezwykle ważny jest wybór odpowiednich mebli, by były one jak najbardziej funkcjonalne. Ja w zeszłym miesiącu miałam dylemat na jakie się zdecydować i ostatecznie kupiłam dębowy zestaw od Szynaka Meble w tym kolorze: szynaka/pl/pl/porti-70-sm-0014330 :) W moim salonie meble wyglądają świetnie, są bardzo dobrej jakości, a przede wszystkim są praktyczne, więc jestem bardzo zadowolona ;)

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Malutki salon jak urządzić?

Post autor: irenka »

Myślę, że w małym salonie trzeba z głową dobierać meble, żeby go nie zagracić. Podstawą będzie znalezienie kompletu wypoczynkowego dla całej rodziny. Bardzo fajne i modne znajdziecie w sklepie aurameble/pl/72-zestawy-wypoczynkowe . Ja ich sprawdziłam i polecam wszystkim. Meble są wygodne i nie zajmują dużo miejsca, bo mają zgrabne kształty.

akacja56
Posty: 29
Rejestracja: pn paź 19, 2020 4:53 pm
Re: Malutki salon jak urządzić?

Post autor: akacja56 »

Malutki salon można zawsze optycznie powiększyć. Każdy znajdzie coś szczególnego jak tylko szuka. Widziałam ciekawe takie propozycje ostatnio na edinos/pl/ , na pewno z tego sklepu dopasujesz odpowiednio meble do swojego saloniku.

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Malutki salon jak urządzić?

Post autor: bodo »

Każde wnętrze musi być przede wszystkim funkcjonalne. To jest ważne. Należy wszystko dokładnie przemyśleć, aby takie pomieszczenie było eleganckie i praktyczne. Tutaj lubiemeble/pl/salon można się kompleksowo zaopatrzyć. Mają bowiem wiele ciekawych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb i oczekiwań. Zerknijcie sobie tam również na ciekawe dodatki.

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Re: Malutki salon jak urządzić?

Post autor: pikawka »

Na jakie dekoracje stawiacie w swoich domach ? Chce jeszcze w tym roku zaplanować remont, i odświeżenie wnętrza, dlatego zastanawiam sie czy tutaj oprawa obrazów gdynia , nie zamówić antyramy i powsadzać w nią nasze wspólne zdjęcia.

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Malutki salon jak urządzić?

Post autor: Danuta »

Szukając dekoracji do swojego salonu trafiłam na taką ofertę tu sklep.green-designers/pl/kategoria/trawy-ozdobne Sztuczne trawy ozdobne, które wyglądają jak prawdziwe. Mi spodobała się trawa Miskant, ma 90 cm wysokości. Będzie ładną ozdobą mego salonu.

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Malutki salon jak urządzić?

Post autor: zezowaty »

Może zainteresuje was też ta oferta tu nietylkofiranki/pl/309-zaslony-do-salonu Jest u duży wybór zasłon ktore mogą być ładna dekoracja okien w salonie. Myślę że w małym salonie lepiej się sprawdzą jasne zasłony. Zobaczcie sami, może wam się spodoba ta propozycja.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Malutki salon jak urządzić?

Post autor: kasiunia »

Jeśli macie niewielkich rozmiarów salon, więc i meble muszą nie być zbyt duże... o tym trzeba pamiętać. Może się bowiem okazać ,że nie ma się jak obrócić bo meble są zbyt masywne. Kierując się takimi założeniami trzeba szukać niewielkich rozmiarów mebli i dodatków. Spójrzcie na przykład na tę półkę - witek/pl/polki-i-regaly/polka-corino-wiszaca-2-poziomowa.html , myślę ,że przyda się w niejednym salonie, jej rozmiary są w sam raz do niewielkich pomieszczeń.

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Malutki salon jak urządzić?

Post autor: lunka »

Bez względu na wielkość salonu musicie go wyposażyć funkcjonalnie. Jeśli rozglądacie się za porządnym kinem domowym, to na stronie vinyllove/pl/kina-domowe-ranking/ znajdziecie ranking, który z pewnością was zainteresuje w tym temacie.


ODPOWIEDZ