Malutki salon jak urządzić?

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Malutki salon jak urządzić?

Post autor: paulajacka12 »

Myślę, że warto pomyśleć o salonie w stylu loft, który w takim wypadku mógłby się świetnie sprawdzić. Na pewno zobacz artykuł, aby dowiedzieć się jak zaprojektować tego typu mieszkanie. Z pomocą konkretnych rad i pomysłów będziecie wiedzieć od czego zacząć, co jest niezbędne w tym stylu. Loft charakteryzuje się wyglądem niczym stara fabryka przemysłowa, więc znajdziesz tam industrialne dodatki, mnóstwo kabli, betonowe i kamienne wylewki oraz cegły na ścianach.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Malutki salon jak urządzić?

Post autor: kasiunia »

Preferują tradycyjny styl, więc nie wyobrażam sobie braku firan w oknach, także w salonie. Na szczęście w pobliżu naszego miejsca zamieszkania mieści się spora galeria handlowa Janki a w niej - Eurofirany Janki .Tam także zaopatruję nasz dom w inne elementy wyposażenia - w końcu sklepów wnętrzarskich jest tam całkiem sporo.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Malutki salon jak urządzić?

Post autor: zuzia852 »

Urządzanie małych pomieszczeń jest szczególnie trudne. Przekonałam się o tym urządzając własny gabinet. Pod adresem: apartamenty/pl/artykul,szafy-do-domowej-pracowni-jak-je-zaprojektowac-,19746,0.html znalazłam jednak wartościowy artykuł dzięki któremu wiem jak się za to poprawnie zabrać. Polecam.

Alexia
Posty: 56
Rejestracja: pt mar 27, 2020 5:26 pm
Re: Malutki salon jak urządzić?

Post autor: Alexia »

Mały salon to nie lada wyzwanie. Trzeba się nieźle nagłowić, aby dobrze go zaaranżować. Myślałam, żeby skorzystać z jakiegoś rozwiązania na tej stronie https://projektowanie-wnetrz-online.pl/aranzacje/salon . A może Wy mi podsuniecie jakiś pomysł?

Niko_dem
Posty: 74
Rejestracja: śr lis 25, 2020 1:53 pm
Re: Malutki salon jak urządzić?

Post autor: Niko_dem »

Podpowiadam super rozwiązanie do stosunkowo niewielkiego salonu, a mianowicie biokominek! https://www.galeriakominkow.pl/produkty/biokominki.html Super alternatywa tradycyjnego kominka opalanego drewnem. Bez konieczności generalnego remontu w celu przyłączenia do systemu wentylacyjnego, łatwy montaż, proste i bezpieczne użytkowanie i niezwykle przytulny klimat, z realnym uczuciem ciepła bijącego od prawdziwych płomieni mamy na wyciągniecie ręki.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Malutki salon jak urządzić?

Post autor: kasiunia »

Jestem zdania ,że każdy pokój da się urządzić z gustem i niezbyt dużymi nakładami pracy i pieniędzy. Przede wszystkim dobierzcie dobrze farby do pomieszczeń kierując się zasadą ,że śmielsze i intensywniejsze kolory powinno się stosować do dużych pomieszczeń. Zajrzyjcie na stronę producenta Dulux - i sprawdźcie kolory roku 2023 .Z pewnością wybierzecie coś dla siebie.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Malutki salon jak urządzić?

Post autor: violet »

Jak myślicie, czy coś takiego jak farba rozpuszczalna w wodzie może sporo kosztować? Dodam, że za bardzo się na tym nie znam, ale słyszałam, że z jej pomocą można naprawdę sporo rzeczy zrobić. Dlatego ciekawi mnie samo podejście do tematu. Co wiecie, co powiecie?

farah557
Posty: 99
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:13 am
Re: Malutki salon jak urządzić?

Post autor: farah557 »

Małe pomieszczenia muszą być urządzone w sposób przemyślany, by były jak najbardziej funkcjonalne. Ale nawet na małej przestrzeni warto wygospodarować miejsce na uprawę kilku roślin doniczkowych. Na tym blogu https://kropkiikwiatki.pl/ znajdziecie ciekawe artykuły, np. o tym, które rośliny nadają się do ciemnych pomieszczeń.


ODPOWIEDZ