Wyposażenie kuchni

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Wyposażenie kuchni

Post autor: Samanta »

Cześć gdzie zazwyczaj zamawiacie/ kupujecie akcesoria kuchenne takie jak talerze, szklanki, garnki? Ja niedawno postanowiłam wymienić szklanki na nowe, zwłaszcza do kawy. Zamówiłam sobie ze strony taniomania/pl/t/szklanki-termiczne kilka kompletów szklanek termicznych doskonałych do kaw takich jak latte czy cappuccino, które tak z mamą uwielbiamy.

Luna077
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:28 pm
Re: Wyposażenie kuchni

Post autor: Luna077 »

Ostatnio trochę bardziej interesuję się wypiekami i tworzeniem słodkości. Dość sporo eksperymentuję w tej kwestii i nawet pomyślałam, że warto by było zainwestować w opalarkę do deserów - aledobre/pl/19371,Opalarka_chromowana_czerwona_do_flambirowania_Mastrad.html Dzięki temu będę mogła wejść na kolejny poziom w sztuce przygotowywania słodkości ;)

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Wyposażenie kuchni

Post autor: goskaa54 »

Kuchnia powinna być funkcjonalna ale musi tez nam się podobać, krótko mówiąc musi ładnie wyglądać. Uważam,że niezwykle istotnym elementem jest stół i krzesła szczególnie jak kuchnia nie jest zbyt duża. Całkiem duży wybór znalazłam w tym sklepie internetowym edinos/pl/stoly-i-krzesla i jest w czym wybierać.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Wyposażenie kuchni

Post autor: Franczeska »

A czy macie w Waszych kuchniach ekspresy do kawy? Jeśli jeszcze nie, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego swiatekspresow/pl/nivona-ekspresy-do-kawy/. Znajdziecie tam bardzo szeroki wybór takich ekspresów marki Nivona, po naprawdę okazyjnych, niewygórowanych cenach :)

blobers
Posty: 14
Rejestracja: ndz lis 01, 2020 7:09 pm
Re: Wyposażenie kuchni

Post autor: blobers »

Wydaje mi się, że na prawdę spory wybór dobrej jakości wyposażenia do kuchni i to w korzystnych cenach znajdziecie bez problemu w sklepie abc-agd/pl/  . Mają oni na prawdę sporą ofertę, więc uważam, że jak najbardziej warto jest się zdecydować na sprawdzenie ich oferty

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Wyposażenie kuchni

Post autor: zuzia852 »

Wyposażenie do mojej kuchni kupowałam zaraz po remoncie, jakiś czas temu już ale szczególnie zadowolona jestem z patelni od gerlach/pl/zestaw-patelni i wam też je polecam. Są solidne, nie miałam lepszych, smaży się na nich wygodnie i są praktyczne.

oponka25
Posty: 33
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:49 pm
Re: Wyposażenie kuchni

Post autor: oponka25 »

Jak już mowa o wyposażeniu kuchni to ja jak robiłam małe porządki w swojej kuchni to tak pechowo położyłam pokrywę od patelni, że popękała. Dlatego też zastanawiam się nad tym czy można gdzieś znaleźć taką pokrywa szklana kwadratowa 22 cm? I wtedy tutaj patelnie-tytanowe/pl/akcesoria-woll/148-pokrywa-woll-22-x-22-cm-.html znalazłam dokładnie taką o jaką mi chodziło i to w dodatku w super cenie.

kygo
Posty: 122
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: Wyposażenie kuchni

Post autor: kygo »

Postaw na AGD od Electroluxa. Poczytaj o srebrnych sprzętach z ich nowej linii. Warto też zainteresować się piekarnikami i lodówkami Black Matt. Są bardzo designerskie i eleganckie.

Adrianwasilewski21
Posty: 5
Rejestracja: czw sie 20, 2020 12:29 am
Re: Wyposażenie kuchni

Post autor: Adrianwasilewski21 »

Każdy powinien posiadać dobrze wyposażoną kuchnię - tutaj znajdziesz coś co może się ci przydać. Szczególnie takie bez rączki są teraz moim celem.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Wyposażenie kuchni

Post autor: patrycja7 »

Electrolux ma w swojej ofercie bardzo fajne sprzęty - między innymi właśnie lodówki. Polecam zapoznać się bliżej z serią MultiSpace - to lodówki o 12 cm wyższe niż tradycyjne modele. Mam u siebie w kuchni wiele sprzętów marki Electrolux i jestem z nich naprawdę zadowolona.


ODPOWIEDZ