Komoda

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Komoda

Post autor: Samanta »

Jeżeli planujecie remont/ wymianę mebli i szukacie fajnych ofert z komodami to polecam stronę taniomania/pl/t/tanie-komody . Znajdziecie tam zbiór najlepszych ofert znajdujących się w sieci. Zarówno komody w stylu vintage jak i nowoczesne, doskonale pasujące do minimalistycznego designu. To co warto podkreślić to fakt, że są o wiele tańsze niż te w sklepach i salonach meblowych a jakością nie odbiegają wcale.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Komoda

Post autor: Franczeska »

Ja ostatnio widziałam bardzo ładne i jednocześnie niedrogie komody w sklepie internetowym sklepabcmeble/pl/522-komody-glebokosc-30-cm. Polecam się tam rozejrzeć, bo wybór jest naprawdę bardzo duży, a ceny niewygórowane ;)

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Komoda

Post autor: irenka »

Wybór komody nie jest łatwy, bo teraz można znaleźć bardzo dużo sklepów z meblami. Ale dla mnie najważniejsza jest jakość, dlatego najpierw poszukałam opinii o sklepie, a później dopiero złożyłam zamówienie. Zdecydowałam się na sklep promykmeble/pl/c/meble-twarde/ . Mebel jest porządnie wykonany, widać, że wykorzystano dobre materiały. Cena też była ok.

leia72
Posty: 73
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:03 pm
Re: Komoda

Post autor: leia72 »

Komoda to świetny wybór. Sprawdzi się w wielu pomieszczeniach. Salon, sypialnia, pokój dzienny, pokój dziecięcy. Teraz na rynku jest spory wybór takich mebli. Popatrz tutaj topeshop/pl/ . Komody w różnych modelach, stylach, bezpośrednio od producenta. Myślę, że w takiej cenie bez problemu wybierzesz model idealny dla siebie.

knot
Posty: 189
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: Komoda

Post autor: knot »

Mysle, ze warto spojrzec na meble dekort sklep - oni produkuja piekne drewniane meble, mysle, ze znajdziesz u nich idealna komode :)


ODPOWIEDZ