Pokój nastolatka

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Pokój nastolatka

Post autor: irenka »

Jeśli chcesz modnie i funkcjonalnie urządzić pokój nastolatków, to może warto zastanowić się nad łóżkiem piętrowym. Jest to fajne rozwiązanie, zwłaszcza, gdy rodzeństwo ma jeden wspólny pokój. Takie łóżka znajdziecie tutaj martimeble/pl/16-lozka-pietrowe-dla-dzieci . Powinny przypaść do gustu każdego nastolatka. Nie są też bardzo drogie.

Sabrinka
Posty: 22
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:56 pm
Re: Pokój nastolatka

Post autor: Sabrinka »

Otóż właśnie to. Urządzanie pokoju nastolatka w cale takie łatwe nie jest. Wiadomo, że chcemy dziecku urządzić jak najlepiej ten pokój lecz nie zawsze wszystko tak od razu znajdziemy. Ale na szczęście koleżanka podesłała mi linka do tego portalu ogłoszeniowego ceneolokalnie/pl/ z pomocą którego takie urządzanie pokoju poszło nam całkiem zwinnie.

Mirkowa
Posty: 35
Rejestracja: śr maja 13, 2020 5:32 pm
Re: Pokój nastolatka

Post autor: Mirkowa »

My polecamy meble z kolekcji Apoloniusz efernando/pl/151-kolekcja-apoloniusz. Jak klikniecie w link to zobaczycie jakie są ładne i funkcjonalne. Myślę że najmodniejsze w tym czasie. A cenowo tym bardziej spoko, w ikei tak tanio i tak dobrze nie kupisz :)

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Pokój nastolatka

Post autor: Android »

Jak poszukujesz mebli do pokoju nastolatka to mogę ci ułatwić sprawę i wskazać sklep gdzie masz świetny wybór i przede wszystkim 10 lat gwarancji co jest niespotykane w tej branży. Świadczy to jakości produktu więc tobie zostaje tylko dobrać zestaw. Ja swojemu synowi zamówiłem ten edinos/pl/bialo-grafitowy-komplet-mebli-mlodziezowych-timi-3y-5-kolorow bo jest pojemny i bardzo funkcjonalny.

pariss
Posty: 166
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Pokój nastolatka

Post autor: pariss »

My będziemy jakoś na wiosnę robić remont w pokoju syna. Nowe łózka już zamówione, podobnie z szafą i biurkiem. Teraz chcę mu jeszcze dokupić 2 albo 3 krzesła tak by goście mieli gdzie siadać :) przejrzałam już internet i wpadła mi w oko oferta sklepu Magod magod/pl/pol_m_Dom_Krzesla-fotele-stolki_Krzesla-dzieciece-351.html. Duży wybór, fajne ceny, dobra jakość a i realizacja zamówień mega sprawna.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Pokój nastolatka

Post autor: zdrowaja »

Okej, a jak byście zareagowali na prośbę własnego syna, żeby z taką pogotowie-zamkowe-warszawa-24h/pl/montaz-wymiana-zamkow-warszawa-24h/ firmą zmienić zamek w jego pokoju? W sumie od razu to odrzuciłam, ale dziś się zastanawiam, czy dobrze zrobiłam. Może jednak to nic takiego? Wasze dzieciaki też o coś takiego proszą?

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Pokój nastolatka

Post autor: Danuta »

W pokoju nastolatka nie tylko meble są ważne, ale też książki, gry. Ja mam w internecie ulubioną księgarnię gdzie dostaję jedno i drugie. Ostatnio trafiłam na taką ofertę tu taniaksiazka/pl/reavers-of-midgard-portal-games-p-1572160.html Jest to gra strategiczna przygodowa. W tej księgarni znajdziecie wiele propozycji gier, ksiażek dla młodego człowieka.

JagodaLa
Posty: 86
Rejestracja: czw sty 30, 2020 12:03 am
Re: Pokój nastolatka

Post autor: JagodaLa »

Przychodzi taki czas, że młody człowiek nie chce już mieć w pokoju dziecinnych mebelków. Trzeba zmienić w pokoju wszystko. To co pojawi się nowego musi być prawie dorosłe. Rodzice muszą połączyć zainteresowania i obowiązki młodych ludzi we wszystkich funkcjonalnościach młodzieżowego pokoju. Żelazna pozycja to miejsce do nauki. Solidne biurko i dopasowane do postury nastolatka krzesło czy fotel biurkowy. Warto zainwestować w profesjonalne biurowe meble jak te od NonameOffice nonameoffice/pl/krzesla-i-fotele-biurowe/

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Pokój nastolatka

Post autor: goskaa54 »

Jeżeli chodzi o pokój nastolatka to trzeba się trochę wysilić żeby go należycie urządzić. Na pewno pomoże ta oferta nietylkofiranki/pl/186-zaslony-w-kwiaty gdzie masz możliwość zakupu zasłon i firan różnego typu. Myślę że bez problemu u nich znajdziesz odpowiedni wzór i kolor a i cena miło cię zaskoczy.


ODPOWIEDZ