Pokój nastolatka

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Pokój nastolatka

Post autor: Samanta »

Chciałabym przed świętami jeszcze zdążyć z remontem mojej córki. Przydałoby się wymienić meble i odświeżyć cały pokoik. W tym roku regularnie robimy remonty ale został jeszcze jej pokój. Polećcie jakieś sklepy z fajnymi dodatkami bo na chwilę obecną znalazłam tylko fajne meble na stronie pinio/com/pl/oferta/dla-nastolatka/ .

gosiek
Posty: 118
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: Pokój nastolatka

Post autor: gosiek »

Moja córka też mi jakiś czas temu zakomunikowała, że chciałaby doroślejszy pokój i koniecznie pozbyć się różowego koloru na ścianach. Cóż, taka kolej rzeczy, dzieci nam dorastają. Postawiłyśmy na szarości, a meble bez problemu na edinos/pl/zestawy-dzieciece zamówiłyśmy, już takie właśnie młodzieżowe. Nowoczesne, ustawne i cena całkiem całkiem.

Maza
Posty: 20
Rejestracja: wt lut 18, 2020 12:07 pm
Re: Pokój nastolatka

Post autor: Maza »

Chciałabym przed świętami jeszcze zdążyć z remontem mojej córki.
Nie wiem, jaki remont córki planujesz, ale zawsze możesz poszukać wsparcia na portalu, gdzie zamieszczają darmowe ogłoszenia.
Znajdziesz tam w zasadzie wszystko, co może być niezbędne podczas tego remontu.
To prawdziwa skarbnica! Podziel się z nami tym, co planujesz. Na pewno podpowiemy kilka ciekawych rozwiązań!

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Re: Pokój nastolatka

Post autor: Amy9602 »

W pokoju nastolatka nie może zabraknąć praktycznej meblościanki, najlepiej z biurkiem. Dzięki temu zaoszczędzamy miejsce na zakup pojedynczych mebli, a zyskujemy miejsce do przechowywania :) Polecam kupić sklepabcmeble/pl/543-mebloscianki-z-biurkiem. Mają tam duży wybór mebli i bardzo atrakcyjne ceny!

pomelo
Posty: 7
Rejestracja: ndz lis 22, 2020 11:28 am
Re: Pokój nastolatka

Post autor: pomelo »

decydując się na zmiany u nastolatki musisz najpierw zapytać czego oczekuje bo potem skutki mogą być katastrofalne :lol: ;) zajrzyjcie razem na modne-mieszkania/pl/, znajdziecie tam dużo artykułów i inspiracji dotyczących urządzania wnętrz. A przede wszystkim praktyczne wskazówki gdzie i co fajnego można kupić i po wspólnej decyzji dopiero kupujcie :)

zadra
Posty: 33
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:39 pm
Re: Pokój nastolatka

Post autor: zadra »

Chcąc przeprowadzić remont w pokoju nastolatka,warto po prostu zapytać go o zdanie,tylko on wie czego chce,co jest mu potrzebne, a czego mu jeszcze brakuje.Dobrym rozwiązaniem jest podarowanie mu kilku ramek i antyram,w które będzie mógł oprawić sobie swoje ulubione obrazki,fotografie,a może ułożone puzzle aluramy/pl/pl/c/Oprawa-puzzli/72

Domis3223
Posty: 26
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:29 pm
Re: Pokój nastolatka

Post autor: Domis3223 »

Jeśli mowa o pokoju nastolatka, to moim zdaniem powinniśmy wziąć pod uwagę, co on lubi a najlepiej zapytać go o własna wizje, bo remont nie jest na rok, zdarza sie gdy remont ma być niespodzianką, to wtedy najlepiej jest podpytać o cos wcześniej i ważne jest by nie wyrzucać żadnych rzeczy z pokoju opcja jest odłożenie ich w inne miejsce i niech dziecko samo sobie wybierze, co potrzebuje i do czego jest przywiązane. Ja właśnie zrobiłam taką niespodziankę synowi, ale oczywiście to wszystko wcześniej dokładnie przemyślałam i gdy wyjechał tylko szybki remont dostawa nowych mebli i gotowe. Jeżeli chodzi o meble to polecam sklep meblem1/pl/56-pokoj-mlodziezowy, w przypadku takich akcji przywiozą nawet towar bez wcześniejszych ustaleń terminu.

Kobietaewka77
Posty: 21
Rejestracja: czw paź 29, 2020 3:53 pm
Re: Pokój nastolatka

Post autor: Kobietaewka77 »

Szukam jakiegoś fajnego dywanu do pokoju nastolatka, pokój jest urządzony w charakterze nocnego nieba i bym chciała do tego dopasować dywan, tylko nie mogę za dużo znaleźć. Jak dotychczas ma tylko cos takiego dywanychemex/pl/, widział może ktoś z was cos, co by pasowało do takiego stylu, bo jednak nie chcę zostawiać samych paneli.

kamilka45
Posty: 16
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:48 pm
Re: Pokój nastolatka

Post autor: kamilka45 »

Szukam jakiegoś fajnego dywanu do pokoju nastolatka, pokój jest urządzony w charakterze nocnego nieba i bym chciała do tego dopasować dywan, tylko nie mogę za dużo znaleźć. Jak dotychczas ma tylko cos takiego dywanychemex/pl/, widział może ktoś z was cos, co by pasowało do takiego stylu, bo jednak nie chcę zostawiać samych paneli.
W pokoju takiej nastolatki taki dywan często trzeba prać, ponieważ może ciągle się brudzić. Warto tutaj pomyśleć o fajnej pralni takiej jak tutaj https://pralnia-warszawianka.pl/ . Pralnia wodno-chemiczna upora się ze wszystkimi plamami na takich dywanach w szybki sposób.

Domis3223
Posty: 26
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:29 pm
Re: Pokój nastolatka

Post autor: Domis3223 »

Szukam jakiegoś fajnego fotela do pokoju syna, zażyczył on sobie cos takiego meblemakarowski/pl/pl/c/Fotele/422 no i fajnie, bo ładne fotele, mnie tez się one podobają. Jednak nie pasują one do biurka, więc poszukuje fotele biurowego, a taki postawie mu w narożniku, będzie miał swój kącik do czytania.


ODPOWIEDZ