Jak urządzić kuchnię w stylu retro i ile to kosztuje?

PatrycjaOneal
Posty: 33
Rejestracja: sob cze 20, 2020 7:05 pm
Re: Jak urządzić kuchnię w stylu retro i ile to kosztuje?

Post autor: PatrycjaOneal »

To ile kosztuje urządzenie kuchni to bardziej kwestia indywidualna. Każdy z nas może przeznaczyć na ten cel inny budżet. W dzisiejszych czasach można powiedzieć jedno, ludzie mają dość tandety i stawiają na wysoką jakość wykończenia. Taki remont generalny kuchni wraz z wyposażeniem jest traktowany jako inwestycja długoterminowa. Pytanie jakie trzeba sobie zdać to jakie są nasze oczekiwania? Sam wygląd to niestety za mało, pomieszczenie powinno być urządzone w taki sposób by zaoptymalizować wykorzystanie danej przestrzeni. Nawet mniejszą kuchnię można urządzić tak by sprawiała wrażenie o wiele bardziej przestronnej. Jeśli mamy problemy z nietypowymi wymiarami mebli to zawsze możemy skorzystać z takich usług jak kuchnia na wymiar kraków oferowana przez takie firmy jak izikuchnie/pl/meble-kuchenne-krakow Wstępnie możemy liczyć na darmowy projekt, a to ogromny plus dla nas. Dodatkowo na blogu znajdziemy wiele gotowych realizacji więc nie pozostaje nic innego jak szukać inspiracji.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Jak urządzić kuchnię w stylu retro i ile to kosztuje?

Post autor: zuzia852 »

Taką kuchnię w stylu retro ma moja mama i meble do niej tutaj gama-sklep/com/pl/category/meble-kuchnie-nowoczesne-1866 zamawiała więc możesz tam zobaczyć jaką ofertę aktualnie mają. Duży wybór na plus, mają też fajną obsługę która pomoże, znają się dobrze na swoim asortymencie.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Jak urządzić kuchnię w stylu retro i ile to kosztuje?

Post autor: Android »

Kuchnia to bardzo ważne miejsce w końcu spędzamy tam dużo czasu.U nas jeszcze bardzie zwracamy uwagę na to by kuchnia dobrze wyglądała. Mamy kuchnię połączoną z salonem - tzw. kuchnię odkrytą - więc dla nas jest to szczególnie istotne. Na tej stronce znaleźliśmy różne szafki edinos/pl/szafki-kuchenne i dobraliśmy sobie tak jak nam pasowało. Istotne było też że mamy 10 lat gwarancji na produkt.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Jak urządzić kuchnię w stylu retro i ile to kosztuje?

Post autor: patrycja7 »

Jeżeli zależy Wam także na odpowiednim designie takiej lodówki to polecam rzucić okiem na kolorystykę Black Matt od Electrolux. Jest to marka znana od wielu lat, słynie z jakości i wytrzymałości. Do tego ich sprzęty wyglądają bardzo elegancko.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Jak urządzić kuchnię w stylu retro i ile to kosztuje?

Post autor: violet »

Wydaje mi się, że trochę jednak będzie to kosztowało, ale jeśli już, to powinniście pomyśleć o odpowiednim miejscu, gdzie po prostu dostaniecie zaprojektowaną kuchnię. Mi się wydaje, że tutaj kuchnie na wymiar zielona górasą wartościowe i warto właściwie w tym kierunku pójść. Co wy na to? Macie w planach coś takiego?

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Jak urządzić kuchnię w stylu retro i ile to kosztuje?

Post autor: sofia11 »

Ja polecam blaty kamienne. Moim zdaniem to świetne rozwiązanie do każdej kuchni. Kamienny balt jest bardzo prosty w czyszczeniu i ladnie się prezentuje. Sama mam zamiar zainwestować w taki blat do naszej kuchni.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Jak urządzić kuchnię w stylu retro i ile to kosztuje?

Post autor: karinaMa »

To bardzo indywidualna sprawa. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, że jeśli chodzi o kwestie związane z dekoracjami, to zawsze powinniście stawiać na jak najlepsze rozwiązania. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście zajrzeli do goliathome/pl/boze-narodzenie/dekoracje-i-galanteria/renifery i dowiedzieli się, co mogłoby sprawdzić się u Was w kontekście dekoracji świątecznych. Mi się to bardzo podoba :)

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Jak urządzić kuchnię w stylu retro i ile to kosztuje?

Post autor: patrycja7 »

W kuchni z pewnością nie może zabraknąć lodówki. Warto więc rzucić okiem na serię MultiSpace od Electroluxa. To bardzo przestronne rozwiązanie. Mam u siebie tego typu lodówkę i nie zamieniłabym jej na nic innego. Jestem bardzo zadowolona właśnie z tej pojemności.

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Jak urządzić kuchnię w stylu retro i ile to kosztuje?

Post autor: irenka »

Myślę, że wszystko to kwestia dodatków. Jest teraz sporo sklepów z wyposażeniem kuchennym. I bez problemu znajdziesz coś w stylu retro. Rzuć okiem np. tu nettrading/pl/przyprawniki-do-kuchni - to przyprawniki kuchenne. Myślę, że do takiej stylistyki będą pasowały idealnie.


ODPOWIEDZ