Jak urządzić kuchnię w stylu retro i ile to kosztuje?

Tropicielka
Posty: 156
Rejestracja: pn mar 09, 2020 6:00 pm
Jak urządzić kuchnię w stylu retro i ile to kosztuje?

Post autor: Tropicielka »

Jak urządzić kuchnię w stylu retro i ile to kosztuje?
Czy są jacyś projektanci, którzy zajmują się aranżowaniem kuchni typowo pod konkretny styl jakiego ktoś chce?

Ive
Posty: 206
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:43 pm
Re: Jak urządzić kuchnię w stylu retro i ile to kosztuje?

Post autor: Ive »

Pewnie, że są takie firmy, zresztą chyba kazdy projektant wnętrz ma kompetencje do tego,
żeby robić mieszkania w różnych stylizacjach :)
Możesz też sama pokombinować i kupić wyposażenie do wnętrz typu piekarnik do zabudowy retro jak stąd:
lofra/pl/piekarniki-do-zabudowy , kuchenkę, stoły, akcesoria i sama sobie wszystko ustawić.
Pewnie zajmie to więcej czasu i wysiłku niż byłoby z pomoca projektanta, ale czemu nie?

Tati17
Posty: 14
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 5:03 pm
Re: Jak urządzić kuchnię w stylu retro i ile to kosztuje?

Post autor: Tati17 »

Jak lubicie urządzać mieszkanie i kupujecie różne dekoracje to przede wszystkim polecam Wam zakup przepięknych i cudnie pachnących świec. Może być to świetny pomysł na prezent również - markoweswiece/pl/ser-pol-45-Yankee-Candle-Pink-Sands.html . Polecam gorąco.

Awatar użytkownika
BettyMons
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 06, 2020 5:27 pm
Re: Jak urządzić kuchnię w stylu retro i ile to kosztuje?

Post autor: BettyMons »

Wiecie coś jeszcze na ten temat? Dajcie znać.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Jak urządzić kuchnię w stylu retro i ile to kosztuje?

Post autor: gitarka »

Nie zapominaj także o elementach dekoracyjnych. Co powiesz na przykład na oryginalny plakat: galeriaplakatu/com/malarstwo-i-sztuka-2/kot-buntownik-chat-noir-plakat? Moim zdaniem będzie on pasował do takiej kuchni w stylu retro.

Querta
Posty: 16
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 12:01 am
Re: Jak urządzić kuchnię w stylu retro i ile to kosztuje?

Post autor: Querta »

Ostatnio jako ozdoba domowa bardzo podobają mi się słoiki do lasu w szkle szklany-raj/pl/kategorie/szklo/sloiki-do-lasu-ogrodu-w-szkle/ Lubię sama je wypełnić po swojemu, zamiast kupować gotowe.

Alexia
Posty: 56
Rejestracja: pt mar 27, 2020 5:26 pm
Re: Jak urządzić kuchnię w stylu retro i ile to kosztuje?

Post autor: Alexia »

Jeśli będziesz prosić architekta wnętrz o pomoc to z pewnością będzie Cię to kosztowało sporo. Ja zdecydowałam się samodzielnie urządzić kuchnię. Nawet na jednej ścianie planuję elegancką tapetę z tej kolekcji dobretapety/pl/roberto-cavalli-home-no-6 . Musiałabym się tylko dowiedzieć, czy wszystkie nadają się akurat do tego pomieszczenia, bo zależy mi na zmywalnych.

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Jak urządzić kuchnię w stylu retro i ile to kosztuje?

Post autor: Mella »

W przypadku wyboru wyposażenia do wnętrz, myślę że warto abyście także zwrócili uwagę na ofertę dekoracji. Ważne jest to, żeby utrzymać odpowiednią funkcjonalność, jak i styl. Dlatego my zdecydowaliśmy się pójść w kierunku obrazów w kluczowych miejscach na ścianie i uważam, że taką świetną propozycją na ten moment jest bitwa pod grunwaldem reprodukcja w niezłej cenie i oczywiście zachowując wysoką jakość samego wydruku. Mam nadzieję, że podejmiecie racjonalną decyzję i oczywiście dacie nam znać jak to wyszło!

odzywka
Posty: 8
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:47 pm
Re: Jak urządzić kuchnię w stylu retro i ile to kosztuje?

Post autor: odzywka »

Wydaje mi się, że jeśli mowa o takim stylu kuchni to zapewne musimy liczyć się z dość sporymi wydatkami. Dlatego też każdy urządza kuchnię według swojego uznania. A że dla mnie bardzo duże znaczenie ma cena danego sprzętu to poszukuję w miarę taniego ale dobrego sprzętu. I tak trafiłam na tę stronę taniomania/pl/t/tanie-lodowki z pomocą której uda mi się zamówić bardzo dobrą lodówkę w rozsądnej cenie

Niko_dem
Posty: 74
Rejestracja: śr lis 25, 2020 1:53 pm
Re: Jak urządzić kuchnię w stylu retro i ile to kosztuje?

Post autor: Niko_dem »

Moim zdaniem kuchnie w stylu retro bez problemu można zaaranżować samemu. Jedną z pierwszych rzeczy na jaką należy zwrócić uwagę jest wybór odpowiedniej podłogi. Świetnie sprawdzą się tu panele Appalachian Hickory kronosfera/pl/k/panel-podlogowy-appalachian-hickory-8155,40?tr=7 utrzymane w klasycznej stylistyce o ciepłej, złotobrązowej barwie i czterostronnej V-fudze, która dodaje elegancji.


ODPOWIEDZ