Rośliny

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Re: Rośliny

Post autor: pikawka »

Samemu też można stworzyć fajny ogród. Teraz pora wiosenna się zbliza i warto by było kupić kilka fajnych krzeseł i moze stól żeby spędzać przy nicm wiosnenne popołudnia. Widziałam, ze tutaj sfmeble/pl/c/krzesla-ogrodowe-ogrod mają ciekawe krzesła ogrodowe. Spokojnie można wybrac coś stylowego.

malinka
Posty: 230
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Rośliny

Post autor: malinka »

A ja teraz chciałabym kupić jakieś ładne drzewo ogrodowe . Takie wiecie... Chodzi mi o coś ozdobnego. Ostatnio koleżanka mówiła coś, że na stronie pokato/pl można całkiem fajne oferty znaleźć, także koniecznie muszę to sprawdzić... Może coś wpadnie mi tam w oko.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Rośliny

Post autor: karinaMa »

Ogród to miejsce, w którym powinniście się relaksować. Właśnie dlatego dobrze się zastanówcie nad tym, czego konkretnie szukacie i jak chcecie zaaranżować cały ten teren. Ja osobiście polecam Wam zajrzeć do homegarden/com/pl/lawki-ogrodowe i dowiedzieć się, w jaki sposób takie ławki ogrodowe mogłyby sprawdzić się u Was. Czuję, że to może być naprawdę dobry pomysł.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Rośliny

Post autor: zuzia852 »

W temacie roślin to ja wam powiem że moje muszą mieć dobry nawóz teraz, muszę je przesadzić. Może mi jakiś skuteczny polecicie? Koleżanka mówi że ona tutaj lovethegarden/com/pl-pl/produkty/podloza zamawiała do swoich kwiatów i zadowolona z niego jest. Chyba też tam od nich zamówię.

Gierra167
Posty: 14
Rejestracja: wt lis 03, 2020 12:04 pm
Re: Rośliny

Post autor: Gierra167 »

Klknij w link posadzimy/pl i szybko dołacz do akcji sadzenia drzew. Zrób przelew za 9.90 i już ta organizacja zasadzi jedno drzewo. Czyż to nie jest proste?! Dołacz do akji i zaproś swoich znajomych, ja już dołączyła w poprzednim roku i systematycznie wspieram całą tą akcje. Jestem zadowolona że wielu moich znajoych też dołaczyło. Razem możemy odbudować naturę. Lasy tego potrzebują.

Kasiaaa
Posty: 21
Rejestracja: śr lut 26, 2020 12:07 am
Re: Rośliny

Post autor: Kasiaaa »

Ja w tym roku będę wspierać zdrowy styl życia przez prowadzenie własnego warzywnika na działce rekreacyjnej. Wszyscy wokół poszerzają trawniki, żeby tylko postawić leżak i grilla a u mnie będą rosnąć bez nawozów sztucznych marchewka, pietruszka, pomidory, ogórki. Mam dobre źródło na sprawdzone nasiona ze sklepu Legutko esklep.legutko/com/pl/pietruszka/480-pietruszka-korzeniowa-halblange-eagle-.html. W domu już rosną młode sadzonki.

Awatar użytkownika
Jsigowacy
Posty: 95
Rejestracja: wt paź 27, 2020 3:11 pm
Re: Rośliny

Post autor: Jsigowacy »

Warto chronić swoje rośliny przed różnymi chorobami, ale należy pamiętać, by wybierać do tego preparaty oparte na naturalnych składnikach. Takim środkiem jest sklep.poradnikogrodniczy/pl/limocide-rosliny-ozdobne-owoce-warzywa-50-ml-id-2024, który zawiera olejek pomarańczowy.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Rośliny

Post autor: sofia11 »

Super pomysł z własnym warzywniakiem. Ja ostatnio trafiłam na projektowanie ogrodów Poznań[/url] i chcę skorzystać z pomocy firmy Iglaczek. Musimy w końcu rozpocząć pracę w ogrodzie, bo już nie mogę na niego patrzeć. Na pewno też wydzielimy sobie miejsce na warzywka. nie ma nic lepszego niż własne, niepryskane warzywa.

JagodaLa
Posty: 86
Rejestracja: czw sty 30, 2020 12:03 am
Re: Rośliny

Post autor: JagodaLa »

U mnie prace ogrodowe zaczynają się w marcu, teraz pozostaje podlewanie i pielenie. Z czasem gdy coś przekwitnie, będę zmieniać. Zwykle w lipcu zmieniam bratki, ale w tym roku one tak ładnie kwitną (miałam nowe nasiona ze sklepu z nasionami Legutko/pl esklep.legutko/com.pl/bratek/1113-bratek-szwajcarski-wielkokwiatowy-yellow-red-eye.html?search_query=bratek&results=27), jakieś super bratki mi wyrosły.

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Re: Rośliny

Post autor: pikawka »

Dosyć trudne jest dbanie o rośliny w ogrodzie, dlatego trzeba je dobierać umiejętnie tak by wszystko chciało rosnąć w warunkach jakie stworzymy, ja teraz do mojego ogrodu zamówiłam to podkarpackiesady/pl/10-drzewa-ozdobne-lisciaste, Mam nadzieje że ładnie się przyjmie.


ODPOWIEDZ