Markizy

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Markizy

Post autor: Iskra »

Znacie może jakiegoś dobrego i sprawdzonego producenta, który oferuje? Przymierzam się do ich zakupu od niedawna i szukam kogoś naprawdę porządnego. Wczoraj poszperałem trochę w internecie i trafiłem właśnie na tą stronę https://rolety-krakow.pl/produkty/markizy/ . Co o niej sądzicie? Koniecznie dajcie znać.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Markizy

Post autor: violet »

Jestem osobą, która bardzo lubi mieć piękną przestrzeń wokół siebie. Dlatego zależy mi na tym, żeby przede wszystkim dobrze urządzić taras na lato, ale i na zimę. I tak się zastanawiam, czy markizy tarasowe to dobre rozwiązanie. Widzę, że jednak mają kilku sympatyków.

zuzia852
Posty: 706
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Markizy

Post autor: zuzia852 »

Na mój taras zadaszenie je zamawiałam z polecenia znajomego, mam składane automatyczne na pilota. A na taras jak szukacie mebli to tutaj gardenspace/pl/meble-rattanowe-na-taras polecam zamawiać bo mają tam meble wysokiej jakości w dobrej cenie. Mam je i jestem zadowolona.

Franczeska
Posty: 312
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Markizy

Post autor: Franczeska »

A skoro już jesteśmy w tematcte aranżacji tarasu, to co najlepiej położyć Waszym zdaniem na podłogę na tarasie? Czy deska kompozytowa, taka o jakiej mowa na stronie internetowej fabrykatarasow/pl/, to według Was dobre rozwiązanie na taras? Czy ktoś z Was ma położoną taką deskę na tarasie? I jak się sprawdza?

Domis3223
Posty: 26
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:29 pm
Re: Markizy

Post autor: Domis3223 »

Zadaszenie tarasu wiadomo jest ważne i chyba tez wybierzemy markizy, jednak większy problem mamy z tym co położyć na podłodze, żeby było łatwe w utrzymaniu czystości. Ktoś może położył płytki kamienne na taras, bo fajnie to wygląda tylko jak z utrzymaniem czystości, bo wiadomo, że jeżeli markiza to nie będzie cały czas zadaszony.

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Re: Markizy

Post autor: Amy9602 »

Na bianex/pl/markizy-tarasowe/ znajdziecie markizy tarasowe idealne do każdego tarasu w ogrodzie. Możecie kupić tam markizy bez kasety, w pełnej kasecie i w półkasecie :)

irenka
Posty: 191
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Markizy

Post autor: irenka »

Choć zadaszenie jest praktyczne, istnieją alternatywne rozwiązania, które sprawdzą się doskonale na tarasie. Zabudowa tarasu lub zabudowa balkonu Warszawa to funkcjonalne opcje, które umożliwiają korzystanie z przestrzeni na świeżym powietrzu bez względu na warunki atmosferyczne. Wybierając firmę do realizacji zabudowy, istotne jest, aby postawić na solidnego wykonawcę. Widex Aluminium to firma z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, znana z terminowości, szybkości i staranności w realizacji zabudów. Ich konstrukcje cechuje również wysoka jakość materiałów, co wpływa na trwałość i funkcjonalność.


ODPOWIEDZ