Nowoczesny dom z bali

deborah
Posty: 586
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
Nowoczesny dom z bali

Post autor: deborah »

Podobają się Wam nowoczesne domy z bali? Zastanawiam się nad projektem tego typu i szukam opinii.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Nowoczesny dom z bali

Post autor: sofia11 »

Jeśli podoba ci się taki dom to go wybuduj :) Mi np. podoba się ten projekt domu mgprojekt/com/pl/wspanialy-2 i chcę go wybudować jeszcze w tym roku. Mam nadzieję, że nam się to uda! Od dawna marzę o własnym domku z ogródkiem. Mieszkanie w mieście na głośnym osiedlu już mi bokiem wychodzi.

oponka25
Posty: 33
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:49 pm
Re: Nowoczesny dom z bali

Post autor: oponka25 »

Hi. Jak już mowa o nowoczesnych domach to teraz nie tylko z bali takie domy powstają. Bo znalazłam nawet informacje odnośnie domów z prefabrykatów. Bo jednak nie słyszałam wcześniej o takich możliwościach także koniecznie muszę poczytać na ten temat. I tak też między innym i udało mi się nawet znaleźć prefabrykaty żelbetowe cennik więc od razu wiem ile mniej więcej taki dom może nas kosztować.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Nowoczesny dom z bali

Post autor: karinaMa »

Jasne, że tak. Wszystko w tym aspekcie zależy tylko od Was. Moim zdaniem powinniście postawić przede wszystkim na takie rozwiązania jak chociażby goliathome/pl/boze-narodzenie/bombki-choinkowe/bombki-plastikowe bo efekt na święta może być naprawdę niesamowity. Koniecznie się temu przyjrzyjcie bliżej i sami zdecydujcie, co bedzie dla Was najbardziej odpowiednie.

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Nowoczesny dom z bali

Post autor: zezowaty »

Marzy mi się własny dom, ale tradycyjnie budowany. Zainteresowała mnie oferta biura nieruchomości tu cn-kaczmarek/pl/ To biuro ma domy na sprzedaż na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Mam zamiar się skontaktować i poznać więcej szczegółów.

lunka
Posty: 333
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Nowoczesny dom z bali

Post autor: lunka »

Jeśli interesują was takie domy, to zawsze możecie sprawdzić czy podobnych ofert nie ma w ogłoszeniach estatestreet/pl/ To sprawdzone biuro nieruchomości, które cieszy się bardzo dobrą renomą wśród swoich klientów.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Nowoczesny dom z bali

Post autor: zdrowaja »

Dom z bali to opcja, jaką rozważał kiedyś mój brat z poprzednią narzeczoną, dlatego uważam, że nie ma to jak poszukać odpowiedniego pomysłu dla siebie. Dziś żyjemy w czasach, że trudno znaleźć odpowiednią sobie osobę. Możemy za to taniej budować. Domy szkieletowe to jedna z takich opcji.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Nowoczesny dom z bali

Post autor: chorobo »

Szczerze mówiąc, jeśli chcesz zainwestować w porządne pompy ściekowe , to zdecydowanie przejrzyj oferty ze strony dambat/pl, to naprawdę świetni fachowcy, którzy mają ogromną wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie. Z pewnością będą oni w stanie udzielić Ci odpowiednich porad.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Nowoczesny dom z bali

Post autor: zuzia852 »

Pozostając w temacie domu, ostatnio odziedziczyłyśmy z siostrą dom, ale ja chcę sprzedać swoją część i zastanawiam się co w przypadku, gdy jeden ze spadkobierców nie chce sprzedać domu. Czy mogę sprzedać tylko swoją część? Z tego, co czytałam to jest to możliwe.

Pigwa
Posty: 221
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Nowoczesny dom z bali

Post autor: Pigwa »

Domy z bali wg mnie nie pasują do każdej okolicy. Kojarzą mi się typowo z górskimi stronami. Co innego domy szkieletowe. Jak się je otynkuje, to nawet nie da się odróżnić, czy to dom szkieletowy czy tradycyjny! Zobaczcie zresztą sami np tutaj: skandhouse/pl/ przykładowe realizacje firmy Skandhouse, która od wielu lat buduje domy szkieletowe w Polsce.


ODPOWIEDZ