Naprawy w domu i ogrodzie

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Naprawy w domu i ogrodzie

Post autor: Samanta »

Cześć, pewnie każdy z was musiał kiedyś naprawić coś czy to w domu czy w ogrodzie. Ja z mężem rzadko kiedy wzywamy fachowców, raczej wolimy sami naprawiać i remontować. Niedawno trafiłam na stronę, która z pewnością ułatwi nam w przyszłości takie prace. Na stronie ataszek/pl/ znajdziecie różne kleje, spoiwa, spawarki czy zgrzewarki. Takie przedmioty są bardzo przydatne i pomocne w domu.

malinka
Posty: 230
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Naprawy w domu i ogrodzie

Post autor: malinka »

Jeżeli poszukujecie materiały łączeniowe, to tutaj warto byłoby wyróżnić przykładowo firmę ataszek/pl . Dzięki nim możecie połączyć ze sobą najróżniejsze materiały i to w dowolny sposób. Mnie osobiście podoba się ich oferta i sama niedługo planuję dokonać u nich zakupu.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Naprawy w domu i ogrodzie

Post autor: zuzia852 »

Ja naprawy w domu i ogrodzie sama wykonuję, znam się na tym trochę. Tutaj gardenspace/pl/meble-ogrodowe-lezaki natomiast zamawiałam meble właśnie nowe na ogród, słyszałam wiele dobrego o tym producencie. Ktoś z was tam już zamawiał?

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 415
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Re: Naprawy w domu i ogrodzie

Post autor: Magiee54 »

Sprawy ogrodowe możesz zostawić tym fachowcom https://brzozowisko.com/roboty-koszace/ . Ja korzystałem z ich usług jakiś czas temu i byłem bardzo zadowolony. Nie zapłaciłem wiele, a efekt jaki oni uzyskali z mojego zaniedbanego ogródka jest wręcz powalający. Od teraz w sprawach ogrodowych będę posilał się właśnie tymi usługami.

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Naprawy w domu i ogrodzie

Post autor: Kswerk »

A macie w ogrodach kompostownik? tego typu sklepdaglezja/pl/blog/kompostowanie-zrodlo-ekologicznego-i-wartosciowego-nawozu ? Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem i wydaje mi się że warto


ODPOWIEDZ