Przedpokój

Kasiaaa
Posty: 21
Rejestracja: śr lut 26, 2020 12:07 am
Przedpokój

Post autor: Kasiaaa »

Jak zaaranżować funkcjonalny przedpokój?

Stopka
Posty: 30
Rejestracja: śr sty 29, 2020 1:29 am
Re: Przedpokój

Post autor: Stopka »

Dobre pytanie, zwykle zastanawiamy się nad salonem, kuchnią, sypialnia czy łazienką a przedpokój traktujemy trochę po macoszemu. Tymczasem przedpokój to w pewnym sensie nasza wizytówka, bo to on odpowiada za pierwsze wrażenie naszych gości. O mądrych radach na temat urządzania przedpokoju czytałam w artykule iszczecinek/pl/pl/651_materialy_partnera/21971_pomysly-na-przedpokoj-w-domu-i-w-bloku---podpowiada-projektant-wnetrz-krakowa.html

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Przedpokój

Post autor: Franczeska »

Na pewno przyda się w takim przedpokoju jakaś funkcjonalna garderoba, która jednocześnie nie będzie zajmowała zbyt wiele miejsca. Mi ostatnio bardzo spodobała się taka garderoba do przedpokoju w sklepie internetowym edinos/pl/garderoba-z-wieszakiem-i-szafka-na-buty-do-przedpokoju-avila-biala. A Wy co o niej sądzicie?

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Przedpokój

Post autor: irenka »

Pewnie, że funkcjonalne garderoby sprawdzą się w przedpokoju. Zresztą tak samo jak szafki na obuwie czy wieszaki. Takich mebli do przedpokoju jest teraz szeroki wybór i myślę, że każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie. Grunt to zadbać o to, by przedpokój był nie tylko atrakcyjny, ale i funkcjonalny.

leia72
Posty: 73
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:03 pm
Re: Przedpokój

Post autor: leia72 »

Nie ma co zagracać przedpokoju. Zazwyczaj jest on mały więc najskuteczniejsze są proste, minimalistyczne rozwiązania. Szafka na buty + taki dutchhouse/pl/akcesoria/wieszaki/wieszak-stojacy-studio-czarny stylowy wieszak stojący to moja propozycja na aranżację przedpokoju. Myślę, że w większości przypadków się sprawdzi.

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Przedpokój

Post autor: Pigwa »

Przede wszystkim przedpokój powinien być urządzony funkcjonalnie, ale tez elegancko, bowiem to pierwsze pomieszczenie do którego wchodzą goście. Jeśli chcielibyście, aby przedpokój robił wrażenie to doskonałym pomysłem jest zastosowanie dekoracyjnej tapety na wymiar.Obecnie dostępne są bardzo różne wzory tapet, dzięki czemu bez problemu można dobrać tapetę do stylu w jakim ma być urządzone pomieszczenie.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Przedpokój

Post autor: gitarka »

Warto też pomyśleć o meblach do przedpokoju. Polecam rzucić okiem na takie oryginalne lustra: gornapolka/com/en/p/lustro-naklejanel0270-2/ . Są to przede wszystkim lustra bardzo praktyczne. Myślę, że spodobają Wam się one.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Przedpokój

Post autor: kasiunia »

Prędzej czy później każde pomieszczenie w naszym domu trzeba będzie pomalować, także przedpokój. Powstaje często pytanie - jakie kolory farb do przedpokoju są najlepsze. Wiele zależy od tego jakie mamy upodobania ale i od tego czy jest to pomieszczenie bez dziennego światła. Zresztą sami sobie poczytajcie w poradniku, może znajdziecie ciekawe podpowiedzi.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Przedpokój

Post autor: zuzia852 »

Jaka wycieraczka zewnętrzna sprawdzi się najlepiej? Tutaj https://www.e-sas.pl/wycieraczki przeglądam różne wycieraczki do domu ale nie wiem na jaką się zdecydować. A ociekacz na buty to konieczność przy brzydkiej pogodzie. Jakie Wy macie i sobie chwalicie? Albo jakie macie i w czym Wam nie odpowiadają?

Bonia
Posty: 594
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Re: Przedpokój

Post autor: Bonia »

Szklana ściana w kuchni jest świetną alternatywą dla wszechobecnych płytek ceramicznych. https://diy.bostik.com/pl-PL/inspiracje ... y-w-kuchni Dodają wnętrzu lekkości i elegancji, stwarzają wiele możliwości aranżacyjnych, a co najważniejsze – są łatwe do utrzymania w czystości.


ODPOWIEDZ