Płyta tarasowa

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Płyta tarasowa

Post autor: Iskra »

Hej! Czy ktoś z was zamawiał może płyty tarasowe? Polecicie jakąś dobrą i sprawdzoną firmę, która je oferuje? Do tej pory w internecie trafiłem na ten link https://www.jadar.pl/produkty/kolekcja- ... owych.html . Warto się na nich zdecydować? Zależy mi na przyzwoitych cenach. Dajcie znać proszę, dzięki za pomoc.

Franczeska
Posty: 313
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Płyta tarasowa

Post autor: Franczeska »

Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej firmy Fabryka Tarasów, a dokładniej na fabrykatarasow/pl/, że firma ta oferuje między innymi solidne, betonowe płyty tarasowe produkowane w technologii WET-CAST. Czy ktoś z Was korzysta może z takiego rozwiązania? Jesteście zadowoleni?

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Płyta tarasowa

Post autor: zdrowaja »

O, to ja będę musiała sprawdzić to rozwiązanie, bo nie wiem w sumie, jak mam urządzić taras, a jednak zależy mi na tym, żeby dobrze wyglądał. Może czas na takie gardenspace/pl/zadaszenie-tarasu zadaszenie tarasu? Jak wam się podoba, jak to widzicie? Przyznam szczerze, że nie bardzo lubię się bawić w tym wszystkim, co tanie. Bo wtedy człowiek dwa razy dokłada czasami.

zuzia852
Posty: 708
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Płyta tarasowa

Post autor: zuzia852 »

Na tarasie ja mam płyty z kamienia który jest wytrzymały i solidny. A zmieniam na nim aranżację niedługo i już się rozglądam za nową, tutaj gardenspace/pl/ekskluzywne-donice-na-taras widziałam stylowe i nowoczesne donice tarasowe, takie na pewno chcę tam mieć.

silence
Posty: 46
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:08 pm
Re: Płyta tarasowa

Post autor: silence »

W przypadku płyt tarasowych, jeżeli decydujecie się na samodzielny montaż, to warto sobie poczytać o prawidłowym przebiegu montażu. Na https://kostbet.pl/5-waznych-wskazowek- ... arasowych/ jest kilka porad dotyczących unikania błędów podczas montażu płyt tarasowych. Mnie te porady pomogły, a szczególnie warto pamiętać o spoinowaniu.

kasiunia
Posty: 458
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Płyta tarasowa

Post autor: kasiunia »

W zasadzie większość właścicieli domów jednorodzinnych jest posiadaczami tarasu albo ogrodu. Oczywiście znam i takich szczęśliwców, którzy dysponują jednym i drugim. Posiadacze tarasów z pewnością wiedza jak ważne są dobrze wykonane dylatacje tarasów .Jesli nie wiecei jak je prawidłowo wykonac , warto skorzystać z poradników budowlanych, których w necie jest całkiem sporo.


ODPOWIEDZ