Wideo konsultacje u psychiatry

lustrzanka
Posty: 76
Rejestracja: ndz lut 28, 2021 9:07 pm
Re: Wideo konsultacje u psychiatry

Post autor: lustrzanka »

On nie, nie polecam, bo u psychiatry trzeba się skupić, otworzyć itp, a takiego stanu nie da się osiągnąć poprzez wideo rozmowę. Każdy szmer to nagłe podejrzenie, ze w rozmowie może uczestniczyć ktoś jeszcze. Dlatego ja córkę swoją wciąż zawożę do centrum medycznego damiana, gdzie w komfortowych warunkach jest wysłuchana przez eksperta, który wie jak jej najlepiej pomóc.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Wideo konsultacje u psychiatry

Post autor: menni »

Z mojej strony proponuję zapoznać się z treścią poradnika kiedy w ogóle warto korzystać z pomocy psychoterapeuty cotozalek/pl/psychoterapia-kiedy-warto-z-niej-skorzystac/ . Natomiast czy to ma być spotkanie zdalne czy osobiste myślę, że zależy to już od samej osoby - jaką formę woli.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Wideo konsultacje u psychiatry

Post autor: sofia11 »

Ja ostatnio szukałam terapii dla siebie i trafiłam na Centrum Terapii Promitis - centrum-terapii/pl/ Mam za sobą pierwszą wizytę u psychologa i powiem szczerze, że jestem zadowolona. Czuję, że dobrze trafiłam i jestem ciekawa jak będzie na kolejnych spotkaniach.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Wideo konsultacje u psychiatry

Post autor: zuzia852 »

Psychoterapie online cieszą się dużą popularnością, bo na pewno są skuteczne, ale jeśli jest możliwość, to ja jednak skłaniam się do tego, aby psychoterapia / ostrów wielkopolski odbywała się stacjonarnie. Na żywo widać też wiele naszych zachowań, których często przez internet nie można dostrzec.


ODPOWIEDZ