Wideo konsultacje u psychiatry

matylda
Wideo konsultacje u psychiatry

Post autor: matylda »

Możecie mi polecić jakiegoś dobrego psychiatrę, który udziela wideo konsultacji?

ewa55
Re: Wideo konsultacje u psychiatry

Post autor: ewa55 »

Zdarzyło mi się korzystać z wideokonsultacji w psychomedic.online/ to świetna klinika psychiatryczno- psychologiczna i jestem na prawdę zadowolona. Zawsze wiedzą jak pomóc swoim pacjentom. Możesz śmiało umówić się na wizytę przez ich stronę gdzie wszystko jest szczegółowo opisane, na pewno ci pomogą.

violet

Post autor: violet »

A skąd mamy mieć pewność, że tam aby na pewno jest odpowiedni lekarz? Ja tam wolę sobie poradzić samodzielnie. Jeśli to byłby psycholog i jeśli bym się mogła z nim na taką strefa.biz/zdrowie-i-uroda/psychoterapia-czym-jest-i-dlaczego-warto-sie-nia-zainteresowac/ sesję umówić, to jeszcze ok. Nie ma jak szukanie lekarza, który da Wam na wszystko leki.

karinaMa

Post autor: karinaMa »

Jasne, że tak! Przecież dzisiaj możecie właśnie w ten sposób podejść do tematu związanego ze wsparciem psychologicznym. Na pewno warto byłoby już teraz umówić się na wideokonsultacje z https://psychomedic.online/ Klinika Psychomedic.Online jest bardzo znana z jakości świadczonych przez siebie porad. Nie ma na co czekać, już teraz warto w tym aspekcie zareagować.

menni

Post autor: menni »

Nie wszystko niestety da się załatwić online i osobista rozmowa jest najlepszą opcją. Albo oczywiście terapia grupowa - zależy od przypadku i od tego co psycholog stwierdzi. Moja bliska przyjaciółka na terapię chodzi do https://cbt.pl/poradnie/ , a że przynosi ona rezultaty zatem mogę to miejsce zarekomendować

ODPOWIEDZ