Wideo konsultacje u psychiatry

matylda
Posty: 14
Rejestracja: pn gru 21, 2020 10:09 pm
Wideo konsultacje u psychiatry

Post autor: matylda »

Możecie mi polecić jakiegoś dobrego psychiatrę, który udziela wideo konsultacji?

ewa55
Posty: 21
Rejestracja: wt gru 22, 2020 12:50 am
Re: Wideo konsultacje u psychiatry

Post autor: ewa55 »

Zdarzyło mi się korzystać z wideokonsultacji w psychomedic.online/ to świetna klinika psychiatryczno- psychologiczna i jestem na prawdę zadowolona. Zawsze wiedzą jak pomóc swoim pacjentom. Możesz śmiało umówić się na wizytę przez ich stronę gdzie wszystko jest szczegółowo opisane, na pewno ci pomogą.

violet
Posty: 98
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Wideo konsultacje u psychiatry

Post autor: violet »

A skąd mamy mieć pewność, że tam aby na pewno jest odpowiedni lekarz? Ja tam wolę sobie poradzić samodzielnie. Jeśli to byłby psycholog i jeśli bym się mogła z nim na taką strefa.biz/zdrowie-i-uroda/psychoterapia-czym-jest-i-dlaczego-warto-sie-nia-zainteresowac/ sesję umówić, to jeszcze ok. Nie ma jak szukanie lekarza, który da Wam na wszystko leki.

karinaMa
Posty: 98
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Re: Wideo konsultacje u psychiatry

Post autor: karinaMa »

Jasne, że tak! Przecież dzisiaj możecie właśnie w ten sposób podejść do tematu związanego ze wsparciem psychologicznym. Na pewno warto byłoby już teraz umówić się na wideokonsultacje z https://psychomedic.online/ Klinika Psychomedic.Online jest bardzo znana z jakości świadczonych przez siebie porad. Nie ma na co czekać, już teraz warto w tym aspekcie zareagować.

menni
Posty: 64
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Wideo konsultacje u psychiatry

Post autor: menni »

Nie wszystko niestety da się załatwić online i osobista rozmowa jest najlepszą opcją. Albo oczywiście terapia grupowa - zależy od przypadku i od tego co psycholog stwierdzi. Moja bliska przyjaciółka na terapię chodzi do https://cbt.pl/poradnie/ , a że przynosi ona rezultaty zatem mogę to miejsce zarekomendować


ODPOWIEDZ