Magazyn

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Magazyn

Post autor: karinaMa »

Ale przecież żeby magazyn mógł w pełni sprawnie pracować, to koniecznie powinniście zadbać o to, by postawić na odpowiednie sprzęty, takie jak drukarka kodów kreskowych . Najlepiej zajrzyjcie do optidata/pl/urzadzenia/drukarki-kodow-kreskowych/ i pomyślcie, o konkretnie mogłoby sprawdzić się w Waszym biznesie. Bez takich rozwiązań nie będziecie w stanie skutecznie rozwiązywać kwestii związanych z logistyką.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Magazyn

Post autor: sofia11 »

Ja mogę wam polecić usługi firmy GQB. Zamawiamy tam m.in Polary z haftem loga, koszulki, czapki i spodnie dla pracowników. Od jakiegoś czasu odzież firmowa jest elementem naszej kampanii reklamowej. Powiem szczerze, że efekty sa naprawdę zachęcające. A jakie jest wasze zdanie na temat odzieży firmowej?

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Magazyn

Post autor: paulajacka12 »

Myślę, że każdy magazyn powinien być wyposażony w sprzęt, który ułatwi jego użytkowanie. Na stronie logistyka.net/pl/aktualnosci/item/92359 znajdziecie bardzo przydatny artykuł na temat wózków paletowych elektrycznych, które świetnie się sprawdzają i odciążają pracowników. Wielką zaletą wózków jest ich kompaktowa budowa, znacznie mniejsza niż jest to w przypadku wózków widłowych elektrycznych. Mogą one sprawniej mogą poruszać się na niewielkich przestrzeniach i w wąskich korytarzach.

malinka
Posty: 231
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Magazyn

Post autor: malinka »

Dobrze byłoby mieć w swoim magazynie, chociażby wózki widłowe spalinowe... Ogólnie na stracie, to warto poczytać sobie jaka jest też specyfika poszczególnych modeli, bo mamy na rynku różne... Chociażby dostępne są wózki widłowe na gaz i są dostępne na diesel. A ich specyfika się nieco różni od siebie.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Magazyn

Post autor: zdrowaja »

Hm, w kwestii magazynów, to czytałam na stronie kreatywneumysly/pl/winda-towarowa-magazynowa-czy-to-bezpieczne-urzadzenie/ o windach towarowych. No i wydaje mi się, że to najlepsza opcja, jeśli chcemy szybko przewozić produkty gotowe, albo nawet całe palety z produktami, materiałami, czy towarami gotowymi. Co wy na to powiecie?

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Magazyn

Post autor: irenka »

Wyposażenie magazynu - ważne rzecz. Ale nie można zapominać, że wszystko zaczyna się wraz z dobrym projektem magazynu. Oczywiście można zdecydować się na jakieś gotowe rozwiązania w tym temacie, ale lepszą moim zdaniem opcją jest indywidualny projekt. Obecnie nie ma z tym problemu bo są na rynku firmy jak ta nedcon/pl/uslugi/projektowanie-regalow-projektowanie-magazynow-doradztwo/ , które oferują projekty magazynów dopasowane do potrzeb klienta.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Magazyn

Post autor: menni »

Bardzo dużo firm zapomina o jednym z najważniejszych elementów magazynu czy regalach. Ciężko znaleźć dobra ofertę na regal który będzie łatwy w montażu z dużym udźwigiem. Jest tylko jedna firma online która ma tego typu regal e-regaly/pl/

malinka
Posty: 231
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Magazyn

Post autor: malinka »

"A czy czytaliście artykuł budownictwo.org/artykuly/szczegoly/71523_wozek-widlowy-elektryczny-czyli-sprzet-ktory-poprawi-komfort-pracy-sprawdz ? Pytam, ponieważ jakbyście szukali właśnie praktycznego wyposażenia do swojego magazynu, to z pewnością warto byłoby odwiedzić ten artykuł. Tam dowiecie się jakie zalety ma wózek widłowy elektryczny."

leia72
Posty: 73
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:03 pm
Re: Magazyn

Post autor: leia72 »

Jeśli chodzi o stawianie magazynu to warto pomyśleć o kontenerach modułowych. Takie kontenery mają wiele zastosowań - w tym także magazynowe. Szybka realizacja, konkurencyjna cena. Grunt to wybrać firmę, która zna się na temacie. Od siebie zaproponować mogę mjproject.tech/ są producentem i wykonawcą. Zamówienia przygotowują według indywidualnych projektów dopasowanych do potrzeb klienta.

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Magazyn

Post autor: paulajacka12 »

Prowadzenie magazynu nie jest wcale taką prostą sprawą, gdyż trzeba przestrzegać między innymi norm i przepisów, które określają jak wyglądać mają drogi transportowe w magazynie. To, jak szerokie będą drogi transportowe w magazynie zależy od przewidywanej szerokości transportowanych ładunków a także przewożących je urządzeń. Najważniejsze jest aby zostało zapewnione maksimum komfortu oraz bezpieczeństwa w tym miejscu.


ODPOWIEDZ