Magazyn

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Magazyn

Post autor: zuzia852 »

Zgadzam się, że prowadzenie magazynu wiąże się z wieloma obowiązkami i o wielu rzeczach należy pamiętać. Jeśli poszukujecie godnej polecenia firmy, która zajmuje się sprzedażą taśm klejących z nadrukiem, to z całego serca, mogę polecić Wam tcmservice/pl/pl/tasmy-z-nadrukiem . Są niezastąpieni.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Magazyn

Post autor: zdrowaja »

W magazynie sporo można znaleźć różnego rodzaju sprzętów, ale nie wiem dokładnie, jak to wygląda. Bo jednak nie na wszystkim się znam. Na pewno windy są od tego, żeby sobie ułatwić pracę, ale jakoś tak to wszystko się mocno nakomplikowało, bo coś mi się zepsuło. Dlatego interesuje mnie Fermator katalog. To części zamienne, zobaczymy, co z tego będzie.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Magazyn

Post autor: chorobo »

Wiecie co, jeżeli ciekawiłoby was to, jakie są rodzaje magazynów, to myślę że na stronie tej firmy silvan-logistics/com/rodzaje-magazynow/ znajdziesz bardzo ciekawe treści na ten temat. Oni zajmują się spedycją od wielu lat, więc mają w tym sporą wiedzę jak i doświadczenie, więc na pewno będą w stanie odpowiednio ci doradzić w tym zakresie.

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Magazyn

Post autor: malinka »

Ja długi czas też się zastanawiałam nad tym czy postawić na magazynowanie, czy lepiej budować swoją przestrzeń. Ale wiecie, jak tak sobie wszystko przekalkulowałam to faktycznie magazynowanie krótkoterminowe i długoterminowe dużo bardziej będzie dla mnie opłacalne. Nawet znalazłam firmę ejko/com/pl/ , która oferuje takie usługi.

Pigwa
Posty: 221
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Magazyn

Post autor: Pigwa »

Każdy magazyn powinien być wyposażony w epal palety. Ciężkie ładunki najlepiej przewozić na paletach przy wykorzystaniu wózków widłowych. Wysokiej klasy palety z drewna wysokiej jakości wykonuje firma SAS Group. To największy w Europie producent palet różnego typu.

lustrzanka
Posty: 76
Rejestracja: ndz lut 28, 2021 9:07 pm
Re: Magazyn

Post autor: lustrzanka »

Jeśli chodzi o oświetlenie takiego magazynu to trzeba postawić na coś naprawdę porządnego lighting.philips/pl/application-areas. Nie ma co cieszyć się z jakiś promocji itp., bo później może się skończyć tak że będziemy płacili za naprawy. A jest coś dobrego to wcale też jakiejś wielkiej reklamy nie potrzebuje.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Magazyn

Post autor: violet »

Magazyn potrzebuje przede wszystkim odpowiedniej windy, a skoro tak, to jak to się buduje? Ja na razie mam na oku coś takiego jak fermator vf5+ i może zacznę od kupienia tego. Dalej jednak nic nie wiem. Liczę na podpowiedzi forumowiczów, bo jak wiadomo, każdy ma prawo coś wiedzieć i coś podpowiedzieć. Ja się na tym słabo znam.

matylda
Posty: 30
Rejestracja: pn gru 21, 2020 10:09 pm
Re: Magazyn

Post autor: matylda »

Pamiętaj, żeby zadbać o odpowiednie oświetlenie. Ja bardzo polecam https://area-led.eu/pol_m_Oswietlenie-szynowe-100.html takie lampy oświetlą każde miejsce. Sklep posiada bardzo dobrej jakości asortyment

Kamilla36
Posty: 75
Rejestracja: ndz wrz 06, 2020 6:30 pm
Re: Magazyn

Post autor: Kamilla36 »

Jeśli Twój magazyn to dopełnienie sklepu internetowego, to na pewno przydadzą Ci się informacje ze strony: https://innoship.com/pl/jakie-sa-rozne- ... -zdobywac/ . Dzięki nim dowiesz się o jakich klientów się ubiegać. Warto wczytać się w te informacje.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Magazyn

Post autor: menni »

Jako osoba, która pracowała w magazynach, mogę powiedzieć, że posiadanie dokumentu jak instrukcja bezpieczeństwa pożarowego to dobry pomysł. Jest to coś, co można regularnie sprawdzać, aby upewnić się, że wszystkie środki bezpieczeństwa są na miejscu. Moim zdaniem warto wziąć to pod uwagę, ponieważ może to uratować życie i chronić cenne aktywa.


ODPOWIEDZ