Nowa wanna

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Nowa wanna

Post autor: Franczeska »

Witajcie,
gdzie kupowaliście wannę do Waszej łazienki? Co braliście pod uwagę przy jej wyborze? Mi ostatnio w oko wpadły wanny łazienkowe na stronie internetowej lazienkiabc/pl/Wanny-c4. Jak Wam się podobają? Czy Waszym zdaniem warto się na taką wannę zdecydować?

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Nowa wanna

Post autor: treska »

Aranżacje inspirowane Francją mają wiele odmian. Celowo postarzane meble, kwiatowe motywy i królujący fiolet to cecha charakterystyczna tego stylu. Polecam sprawdzić inpiracje na stronie: plytki24/pl/blog/22-lazienka-w-stylu-paryskim-jak-urzadzic Może i wam spodobają się tak bardzo, jak mnie.

Alka
Posty: 68
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:43 pm
Re: Nowa wanna

Post autor: Alka »

Myślę, że wanna to dobry pomysł na aranżację łazienki, ale rozwiązanie to pasuje do większych pomieszczeń. Mi spodobała się ta oferta reahurt/pl/ . Można u nich kupić piękne wanny wolnostojące, które elegancko się prezentują i są wygodne. Wypoczynek w niej po ciężkim dniu, to sama przyjemność. Jakość jest w porządku, ceny są na każdą kieszeń.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Nowa wanna

Post autor: gitarka »

W wykonaniu wszystkich łazienkowych instalacji z pewnością pomoże Wam hydraulik Robert - usługi hydrauliczne we Wrocławiu: rost.wroclaw/pl/ . Miałam okazję korzystać z jego usług przy remoncie i byłam bardzo zadowolona.

kygo
Posty: 122
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: Nowa wanna

Post autor: kygo »

Myślę, że przy remoncie czy też wykańczaniu łazienki mogą Wam się przydać różne akcesoria. Bardzo dobrze wyposażone są hurtownie hydrauliczne: hap/pl/ . Zachęcam do bliższego zapoznania się z ich ofertą.


ODPOWIEDZ