Budowa domu

AsiaS
Posty: 104
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:44 am
Re: Budowa domu

Post autor: AsiaS »

Jakie okna macie u siebie w domu? PCV, drewniane czy aluminiowe? Ja właśnie zastanawiam się nad tymi ostatnimi. Robię rozeznanie w ofertach i zdecydowanie wygrywa firma Debesto debesto/com/pl/okna/okna-aluminiowe/ :) Fajne jest to, że można zrobić wycenę i zamówienie online a towar transportują Ci do domu :) Na jakie rozwiązanie Wy się zdecydowaliscie? Chętnie poczytam opinie ;)

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Budowa domu

Post autor: Kswerk »

Budowa domu to jednoczesne spełnienie marzeń ale też ogrom stresu! A gdzie zamawiacie poliwęglan lity na wymiar ? Macie jakieś sprawdzone miejsce na takie rzeczy? Czy gdzie popadnie to zamawiacie?

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Budowa domu

Post autor: patrycja7 »

A czy wiecie, gdzie najlepiej zakupić chemię budowlaną i akcesoria z nią związane? Ja polecam wizytę w sklepie internetowym Melkib, gdzie znajdziecie na przykład pistolet do kleju dwuskładnikowego: melkib/com/pistolet-reczny-do-kleju-do-kartuszy-400-ml-11 . Wybór takiej chemii jest naprawdę bardzo duży.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Budowa domu

Post autor: zuzia852 »

Budowa domu to też przede wszystkim tworzenie różnych instalacji. Jedną z ważniejszych instalacji, jest instalacja sanitarna, do której potrzebne są sprawdzone elementy. Tych z kolei możecie szukać sobie w ofercie zew-inwestycje.eu/index.php/oferta/wpusty . Myślę, że będziecie zadowoleni.

SebastianUs
Posty: 70
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 10:04 am
Re: Budowa domu

Post autor: SebastianUs »

Jeżeli planujecie budowę domu to na pewno warto zwrócić więcej uwagi na fundament, aby podstawa domu była trwała. Dlatego ze swojego doświadczenia mogę jak najbardziej polecić artykuł sobir/pl/zbrojenie-rozproszone-opis-ceny-oraz-zastosowanie-w-budownictwie/ z którego możecie dowiedzieć się więcej m.in jeśli chodzi o zbrojenie rozproszone oraz zastosowanie tego rozwiązania w budownictwie. Super ogranicza koszt, ale też sprawdza się przy mokrym podłożu.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Budowa domu

Post autor: sofia11 »

My powoli kończymy budowę domu. Jak dobrze pójdzie to we wrześniu się przeprowadzimy. A powiedzcie mi jaką podłogę macie w garażu i piwnicy? Ja myślę o wykładzinie kauczukowej takiej jak ta coniveo/pl/dla-firm/wykladziny-kauczukowe Ktoś z was zdecydował się na to rozwiązanie? Z tego co wiem jest to bardzo mocna i wytrzymała wykładzina.

silence
Posty: 46
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:08 pm
Re: Budowa domu

Post autor: silence »

Też niedługo kończymy budowę domu, jednak mając nierówną działkę musimy zamontować stopnie schodowe, bo drzwi wejściowe mamy stosunkowo wysoko od ziemii. Szukam póki co konkretnych ofert i na stronie kostbet/pl/kategoria-produktu/stopnie-schodowe/ spodobały mi się stopnie gładkie royal - ma ktoś z Was takie? Mając nierówną działkę musimy zadbać o bezpieczeństwo, dlatego położenie stopni jest niezbędne w naszym przypadku, szczególnie, że mamy małe dzieci.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Budowa domu

Post autor: chorobo »

Jeżeli chcielibyście wynająć profesjonalne podnośniki lub inne maszyny budowlane, to koniecznie w wolnej chwili zerknijcie sobie na stronę tej firmy avio-star/pl/podnosniki-koszowe/. Jest tam wiele ciekawych rozwiązań do zaoferowania, więc myślę że bez problemu każdy będzie w stanie dobrać taką usługę, której najbardziej bo firma potrzebuje.

malinka
Posty: 231
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Budowa domu

Post autor: malinka »

A macie już kupione materiały hydroizolacyjne? Bo jak nie, to możecie przykładowo sprawdzić sobie oferty waterblock.eu/ - tam znajdziecie naprawdę świetne propozycje w tym kierunku. W razie czego jakbyście mieli problem ze znalezieniem czegoś odpowiedniego dla siebie, to możecie się z nimi skontaktować i oni wam doradzą, które produkty warto byłoby wybrać.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Budowa domu

Post autor: chorobo »

;) ;) ;)


ODPOWIEDZ