Budowa domu

malinka
Posty: 232
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Budowa domu

Post autor: malinka »

Budowa domu to naprawdę spore wyzwanie, ale warte wszystkiego. Bo w końcu robicie to dla siebie. Na pewno wszystko trzeba będzie sobie dobrze przemyśleć. Jakbyście poszukiwali dobry nowoczesny system kominowy ceramiczny to tutaj zdecydowanie warto byłoby się zgłosić do systemykominowe-rauch/pl. Oni działają na rynku już długi czas i cieszą się pozytywnymi opiniami.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Budowa domu

Post autor: Android »

Jeśli chodzi o mnie to budowa domu jest zbyt dużym wyzwaniem dla mnie i dlatego wolałem skorzystać z pomocy biura pośrednictwa cn-kaczmarek/pl/ Znaleźli mi pozycje które były dla mnie według nich a ja wybrałem spośród i domykaliśmy transakcję. Wszystko szybko i sprawnie a to chyba chodzi w dzisiejszych zabieganych czasach.

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Budowa domu

Post autor: goskaa54 »

Budowa domu to odpowiedzialne zajęcie i wymaga dobrych rozwiązań a takie zapewni ci firma kobamet/pl/ jeśli chodzi o wykonanie schodów i balustrad ze stali nierdzewnej. Zajmują się tym od lat i mają duże doświadczenie więc będziesz zadowolony z efektu końcowego. Jak lubisz stal nierdzewną to może zamówić u nich także meble. Przemyśl takie opcje bo warto.

zdrowania
Posty: 59
Rejestracja: sob lis 28, 2020 12:14 pm
Re: Budowa domu

Post autor: zdrowania »

Ja starałam się postawić dom tak aby był i wygodny ale i niedrogi w eksploatacji, a tu największy wpływ na wszystko ma koszt ogrzewania. Wybrałam rozwiązanie polskie od Defro defro/pl/ z kotłem Alfa II na pellet. Miła i bezpieczna obsługa to duże zalety ale ważniejsze, że system ma dużą wydajność, co przekłada się na niewielkie koszty.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Budowa domu

Post autor: violet »

Dom jak dom, coś tam mamy pozaczynane, ale zastanawiam się, czy na przykład powinnam jakoś schody zaakcentować do domu. Niby tylko się po nich wchodzi, ale z drugiej strony są zaproszeniem do mieszkania, nie uważacie? Dlatego podpowiedzcie, co myślicie. Może powinnam sprawdzać jaki granit na schody zewnętrzne impekstir/pl/jaki-granit-na-schody-zewnetrzne/ dać ?

AsiaS
Posty: 104
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:44 am
Re: Budowa domu

Post autor: AsiaS »

Jeśli ktoś z Was jest na etapie budowy lub wykończenia domu to z pewnością musi pamiętać o odpowiednich wentylatorach, które będą odpowiadać za nawiew i wywiew powietrza. Znajdziecie je na czystyklimat/pl/56-wentylatory-kanalowe-harmann :)

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Budowa domu

Post autor: pariss »

Jeśli szukacie w internecie stron, gdzie można przeczytać wiele ciekawych artykułów na temat budowy, wykańczania wnętrz czy tego jak wygląda obecnie sprawa z kredytami hipotecznymi na budowę to warto zerknąć na modne-budowanie/pl/. Ja też niebawem zaczynam budowę i przyznam, ze często tu zaglądam :)

charakterna
Posty: 44
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:36 pm
Re: Budowa domu

Post autor: charakterna »

No to jak budowa domów , to teraz czas poszukać projektu domu. Czy macie zatem coś na oku? Czy dopiero u was zaczną się poszukiwania? Pytam, bo przykładowo moja siostra znalazłam u firmy z500/pl naprawdę bardzo ładny, nowoczesny dom. Myślę, że właśnie tam warto byłoby się u nich rozglądnąć.
Ostatnio zmieniony wt mar 02, 2021 10:07 pm przez charakterna, łącznie zmieniany 1 raz.

Maza
Posty: 20
Rejestracja: wt lut 18, 2020 12:07 pm
Re: Budowa domu

Post autor: Maza »

Ja szukam namiarów na dostawców materiałów budowlanych.
Dobrej jakości beton dostarcza na pewno ta firma: godelbeton/pl/,
która działa na rynku międzynarodowym. Są terminowi i bardzo elastyczni, jeśli chodzi o współpracę.
A kogo możecie mi polecić, jeśli chodzi o inne materiały budowlane?

Erin
Posty: 64
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:53 pm
Re: Budowa domu

Post autor: Erin »

Witam wszystkich. My dopiero co ruszamy z budową domu lecz już teraz zastanawiamy się nad tym jaki spadek dachu będzie najlepszym rozwiązaniem w naszym przypadku. I tak jak szukaliśmy więcej informacji na ten temat to trafiliśmy na tę stronę blachotrapez.eu/pl/blog/kat-nachylenia-dachu dzięki której można uzyskać bardzo wiele ważnych i cennych informacji na ten temat.


ODPOWIEDZ