Promocje

JagodaLa
Posty: 86
Rejestracja: czw sty 30, 2020 12:03 am
Promocje

Post autor: JagodaLa »

Czy wszyscy kupujemy tylko w promocji?

Stopka
Posty: 30
Rejestracja: śr sty 29, 2020 1:29 am
Re: Promocje

Post autor: Stopka »

Nie znam ludzi, którzy nie korzystają z promocji. Oczywiście warto tu uprzedzić, że nie wszystkie promocje są warte naszej uwagi. Nie jest dobrze gdy kupujemy wszystko jak leci tylko dlatego, że to promocje. Lubie oglądać gazetki promocyjne już dawno nauczyłam się wybierać tylko to jest mi na prawdę potrzebne. Zapraszam dla przykładu do obejrzenia ciekawej gazetki Biedronki. egazetka/com/biedronka/gazetka-biedronka-22-03-do-31-03-2021-okazje-tygodnia-wielkanoc-id1860/

Awatar użytkownika
Jsigowacy
Posty: 95
Rejestracja: wt paź 27, 2020 3:11 pm
Re: Promocje

Post autor: Jsigowacy »

Jestem osobą oszczędną, więc staram się kupować przede wszystkim na promocjach. teraz np. kupiłam fajny preparat do drzew i krzewów owocowych w sklepie target/com/pl/produkty/nawoz-granulowany-do-drzew-i-krzewow-owocowych w naprawdę okazyjnej cenie.

Stopka
Posty: 30
Rejestracja: śr sty 29, 2020 1:29 am
Re: Promocje

Post autor: Stopka »

Nie znam ludzi, którzy nie korzystają z promocji. Oczywiście warto tu uprzedzić, że nie wszystkie promocje są warte naszej uwagi. Nie jest dobrze gdy kupujemy wszystko jak leci tylko dlatego, że to promocje. Lubie oglądać gazetki promocyjne już dawno nauczyłam się wybierać tylko to jest mi na prawdę potrzebne. Zapraszam dla przykładu do obejrzenia ciekawej gazetki Biedronki. egazetka/com/biedronka/gazetka-biedronka-12-04-do-17-04-2021-okazje-tygodnia-id2107/

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Promocje

Post autor: treska »

O tak, ja też chętnie korzystam z promocji. Tym bardziej że z miesiąca na miesiąc, produkty są znacznie droższe. Również na tej stronie: hiperceny/pl/ można znaleźć informacje o promocjach, rankingi itd. Moim zdaniem, takie strony są bardzo potrzebne.

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Promocje

Post autor: Danuta »

Chyba każdy lubi korzystać z promocji. Ja właśnie trafiłam na taką ofertę tu taniaksiazka/pl/podreczniki-do-jezyka-polskiego-klasa-7-szkola-podstawowa-c-10458_11619_11626.html Podręczniki do języka polskiego dla 7 klas i to w promocyjnych cenach. Warto zaglądać do tej księgarni. Ma niskie ceny i często promocje, nie tylko na podręczniki.

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Promocje

Post autor: lunka »

Ja też korzystam z promocji, bo zawsze można przecież zaoszczędzić. Nie wiem jak wy, ale ja równiez sprawdzam aktualne gazetki przez stronę blix/pl/sklep/biedronka więc ze wszystkim jestem na bieżąco.


ODPOWIEDZ