Ochrona ogrodu

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 415
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Ochrona ogrodu

Post autor: Magiee54 »

Jeśli szukasz sprawdzonego sklepu, w którym będziesz mógł kupić skuteczne produkty do ochrony ogrodu, to zdecydowanie mogę wam polecić ten link https://protect-garden24.pl/ . Tam znajdziesz naprawdę szeroką ofertę, gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne preparaty do Twojego ogrodu. Polecam gorąco!

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Ochrona ogrodu

Post autor: kasiunia »

Od wielu już lat do ochrony elementów drewnianych w ogrodzie używamy produktów polskiej firmy Rekol - rekol/pl/ .Bez regularnych napraw i renowacji elementów drewnianych nie wytrzymały by one tak długo jak byśmy chcieli. Są na przykład produkty bardzo głęboko penetrujące drewno więc i jego żywotność będzie bardzo długa. Ostatnio stosujemy także specjalne preparaty konserwujące do elementów wykonanych z kamienia.

Awatar użytkownika
Jsigowacy
Posty: 95
Rejestracja: wt paź 27, 2020 3:11 pm
Re: Ochrona ogrodu

Post autor: Jsigowacy »

Jeśli szukacie dobrego preparatu do krzewów i drzewek owocowych, by zabezpieczyć je przed chociażby chorobami grzybowymi, to polecam ten miedzian sklep.poradnikogrodniczy/pl/miedzian-50wp-100g-warzywa-owoce-id-51. U mnie super się sprawdził. Z tego, co wiem, nadaje się również do pomidorów.


ODPOWIEDZ